لوله بازکنی تبریز

امتیاز دهی شما افتخار ماست

لوله بازکنی تبریز

لوله بازکنی ارزان با صورت تضمینی به صورت24 ساعته بدون تعطیلی خدمت رسانی حتی در روز هایی تعطیل.اگر با مشگل گرفتگی روبه رویی شدید کافیست با تماس به شرکت نوین مشگلتان را در میان متخصصان ما قرار دهید.

لوله بازکنی تضمینی تبریز

اگر به دنبال لوله بازکن ماهر در شهر تبریز میگردید سرویسکاران ما دارایسابقه در خشان میباشد که مشگل گرفتگی لوله را بدون خرابی حل منمایند .در شرایطی مشتری از فنر زدن به داخل لوله حراس دارد که لوله دچار شکستگی شود اما ما به شما اطمینان میدهیم که با رعایت ایمنی و استفاده از تجربیات کاری به لوله صدمه ای وارد نمی شود

لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی تضمینی

لوله بازکنی ارزان تبریز

دچار گرفتگی شده اید و به دنبال ارزانترین لوله بازکنی میباشید از تمامی همکاران قیمت گرفته و در نهایت بعد قیمت گذری در آخر از ما قیمت نهایی را بگیرد شرکت نوین ارزانتر از همه منظور از ارزان از نظر هزینه نه از نظر کیفیت کار با کیفیت کاری بسیار بالا بدون هیچ گونه خرابی و کثیفی میباشد.

مزایای شرکت نوین

 • دارای جواز رسمی از اتحادیه لوله بازکنی
 • دستگاه هایی بروز و قدرتی
 • سرویسکاران ماهر و کاربد
 • بازکردن لوله هایی سخت سیمانی
 • سراسر تبریز شعبه کاری
 • ارزانتر از همه جا با کیفیت کاری بالا
 • شبانه روزی بدون تعطیلی حتی ایام تععطیل

می توتانید اگر به دنبال چاه بازکنی مطمن میگردید با یک تماس مشتری دایمی ما باشید

دلایل گرفتگی لوله

 • گرفتگی لوله حمام با رفتن مو
 • گرفتگی لوله فاظلاب به دلیل غیر استاندارد لوله کشی
 • رفتن مصالح ساختمانی
 • رسوب زادایی لوله اشپزخانه
 • رفتن زباله گیر کردن در شتر گلویی

هزینه لوله بازکنی در تبریز

هزینه لوله بازکنی در شهر تبریز طبق نظریه کارشناسان اتحادیه میباشد که به دلیل اینکه شرکت نوین زیر نظر نرخ هایی اتحادیه میباشد طبق دستورات هزینه هایی تعیین شده خدمت رسانی میکند.

لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی ارزان تبریز

 

تعین کننده هزینه لوله بازکنی

 • طبق متراژفنر
 • استفاده از اصطلاک مصرفی
 • سختی کار لوله
 • دستگاه مونتاژقوی

دستگاه ها ی لوله بازکنی

دستگاه هایی لوله بازکنی 5نوع میباشد به ترتیب نام برده و از خصوصیات و شرایط کاربردی انه ادر ادامه توضیح خواهیم داد با ماباشید

دستگاه ژنراتور برقی:دستگاه ژنراتور امروز برایی رفع گرفتگی هایی منازل از این دستگاه استفاده میکنیم این دستگاه ساخت کشور المان میباشد که از دبی وارد بندر کیانشهر میشود این دستگاه جوری توسط مهندسین طراحی شده که از سه نظام هایی ریز و بربرینگ تشگیل شده استو با رد شدن فنر از وسط ان ها با فشار دادان دستگ فنر شروع به چرخش میکند.

 لوله بازکنی تبریز
دستگاه ژنراتور برقی در تبریز

دستگاه لوله بازکنی مکنده وکیوم:این دستگاه برایی باز کردن لوله هایی 15 اینج به بالا استفاده میشود که این دستگاه پشت ماشین سنگین سواره شده است که با رفتن به چاهکی که گیر میباشد مانع هر چیزی باشد که از داخل لوله ده رد شود میمکد و به داخل مخزن ماشین هدایت میکنند.

دستگاه واتر جت
رفع گرفتگی لوله در تبریز

 

لوله بازکنی شبانه روزی در تبریز

ممکن است که شما در ساعات بامدادی دچار گرفتگی لوله شدهاید نگران نباشید ما با شمایم شرکت نوین لوله به صورت دو شیفته شیفت صبح و شب اما ده خدمت رسانی خدمت همشریان عزیز هستیم با تماس مشتری با برقرای ارتباط با پرسنل سرویسکار در 30 دقیقه در محل حاضر میباشد.

لوله بازکنی به صورت دستی

گرفتگی هایی لوله در شرایطی رخ میدهد اما نیاز به ارسال لوله بازکن نیست با راهنمایی ها و اطلاعاتی که خدمت شما خواهیم قرار دادمی توانید خود کفا باشید خودتان مشگلتان را حل کنید

اگر دچار گرفتگی اشپزخانه شده اید اب کم کمحجم کم میکند با در اوردن خرتومی پایین لوله ی کیتری اب را با مقداری جوش شرین مخلوط کرده و به داخل لوله بریزد با ریختن مواد ورودی لوله رت به طور محکم کیپ کنید بعد از کذر زمان نیم ساعت باز کن و امتحان کنین.

اگر لوله حمامتن دچار گرفتگی شده به طور کامل می توتنید از تلمبه دستی برایی حل مشگل استفاده نماید به دلیل اینکه اکثریت گرفتگی ها لوله حمام به دلیل رفتن مو و گیر کردن در اولیه ورودی ایجاد میشود که احتمال جواب دهی 60%درصد میباشد

اگر در صورت جواب ندادن روش هایی دستی می توانید از مشاوره رایگان با بازدید رایگاه ما استفاده نمایید .

 

لوله بازکنی فوری تبریز

لوله شما گرفتگی شما خونسردی خود را از دست دادید نگران چی هستید شما شرکت نوین لوله با اکیب ماهر کاربلد در 24 ساعته اماده خدمت به شما ست این اتفاقگرفتگی در مهمونی یا جشن ها رخ داده ما با ارتباط گرفتن در عرض 20 دقیق اورژانسی خدمت شما حاضریم بدون این مهمون ها متوجه بشن مشگل شما حل شده است.

 

سرویس توالت

اگر توالت دارایی بوگیر نباشد حشره ها از جمله سوسک به داخل خانه نفوذ میاورند و از بویی بد فاظلاب رنج میبرید

 • رفع بو ذایی لوله توالت
 • نصب تمامی شیر الات
 • سرامیک کاری توالت
 • نصب سیفون توالت
 • جا گذاری کاسه توالت
 • تعویض کاسه

لوله شما ترکیده است چکار باید بکنید؟

در مواقعی که کرفتگی لوله رخ میدهد یی نفس عمق بکشید سعی کنید که کنتور اب را سریعن ببند بهد از بسته شدن کنترل زیر لوله شکسته شده پارچه یا کهنه زیر ان بندازید بعد به بخش لوله کشی شرکت نوین اطلاع دهید . سریعا برایی برطرف مشگل شما اقدام میکنیم.

09126983752

09199245080

لوله گرفتگی لوله مادری

تمامی انتهشاب هایی واحد به لوله مادر ی متصل مشوند در گرفتگی هایی لوله مادری اگر گرفتگی رخ دهد از واحدی که به گیر لوله نزدیک میباشد اب بالا میزند شما اگه با گرفتگی لوله مادری مواجعه شده اید چکار باید کنید با بالا امدن اب به تمامی همسایسگان اطلاع دهید که از اب استفاده نکنند و به شرکت هایی لوله بازکنی اطلاع دهید .

لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی تبریز

لوله بازکنی حومه تبریز

شرکت نوین در حومه تبریز هام دارای شعبه کاری میباشد اگر در حومه تبریز هستید و مشگل لوله گرفتگ دارید تنها شرکتی که به اطراف تبریز خدمت رسانی میکند ما هستیم شرکت نوین دارای 23 سال سابقه کاری در این شهر میباشد که با دستگاه مدرن که از تهران ارسال شده در این شهر خدمت رسانی میکنیم یکی از مجهزترین و ماهر ترین شرکت لوله بازکنی میباشیم

شماره لوله بازکنی تبریز

در صورتی که به دنبال شماره لوله بازکنی در تبریز میگردید 09126983752 می توانید از صفحه تماس با ما با پرسنل ما ارتباط برقرار کنید و البته با همکاری ببا شرکت نوین پشیمان نمیشود ما امکانات خود را افزایش و اکیب خود را اموزش داده ایم که رضایت شما را جلب کنیم رضایت شما برای ما کافیست .

شعبه کاری درمناطق تبریز

شرکت نوین برای اینکه در سرویس دهی سریع باشد در بیشتر مناطق تبریز شعبه کاری زده است که هر کدوم از این شعبه ها دارایی مجهز ترین ابزار الات بروز هستند که بابه مشگل خوردند شما در هر زمینه تاسیساتی از نزدیک ترین شعبه هاسی کاری به شما ارسال میشود.

لوله بازکنی شبانه روزی
لوله بازکنی شبانه روزی درتبریز

لوله بازکنی با تخفیف در تبریز

اگر برای اولین بار هست که دست همکاری با شرکت نوین میدهید می توانید از تخفیف30%درصدی ما استفاده کنید همام طور که قبلا ذخدمت شما عرضه کرده بودم رضایت مشتری در اولویت اصول کاری ما قرار دارد برایی مشتریان که برایی اولین باردر خواست خدمه از ما میکنند و شماره یشان در سیستم ثبت نشده است می تواند از این پروموشن استفاده کنند.

سرویس دهی چه مدت طول میکشد؟

با برقرای شما با پرسنل شرکت نوین ثبت مشگل و ادرس شما سرویسکار در 30 دقیق در محل اماده بکار هست اگر با ما همکاریی میکنید جایی نگرانی ندارد با فکر اسوده مشگلتان را حل شده بدانید .

ارایه فاکتور

شرکت هایی که زیر نظر اتحادیه میباشند دارای فاکتور و معتبر هستند که بعد از اتمام کار لوله بازکنی برایی اینکه مشتری مطمن شود که کار بخوبی انجام شده خدمت کارفرما فاکتور میدهد .در سر برگ فاکنور اگر دارای کد ایسیک باشد یعنی فاکتور معتبر هست اگ نباشد یعنی به صورت دستی چاپ شده است که شرکت نوین از ان دسته شرکت هایی معتبر هست که بیشتر ساکنان در تمامی مناطق تبریز مشتری دایمی ما هستند

سر متته لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی تبریز با ارایه فاکتور

 

لوله بازکنی در تمامی مناطق نام برده شده با تماس شما مشگلتان را حل شده بدانید

 

لوله بازکنی بدون کثیفی

اگر با مشگل گرفتگی شدهاید و به دنبال لوله بازکنی با کیفیت در شهر زیبایی تبریز هستید شرکت تهران لوله رعایت نکانت بهداشتی را در اولویت کار خود قرار داده که با داشتن دستکش کار و ماکس و ماده ضد عفونی کننده تمامی شیر الات و جایی که میکروب به اطراف سرایط کرده به طور100 %درصد ضدعفونی کرده که کثیفی باعث بیماری نشوند.

نصب توالت فرنکی

نصب توالت فرنکی باید به طور کاملا دقیق جایی گذاری شده و دور لبه هایی توالت فرنکی را به طور کاملا استاندارد بسته که بعد از اتمام کار در موقع مصرفی دچار خارج شدن مدفوع نگردد.اولین چیزی که باید در مرحله اول اجرا شود نصب سیفون و نصب شیر الات توالت فرنکی باید انجام شود.

 

لوله بازکنی تبریز
فنر زنی در این شهر

لوله بازکنی بیواسطه

لوله بازکنی بیواسطه در شهر تبریز بدون هیچ گونه واسطه خدمت رسانی می کند و با سپردن کار شما در زمینه لوله بازکنی پشیمان نمی شوید . کار را جوری دفع مشگل می کنیم به طوری که به هیچ وجع لوله دچار مشگل نشود .لوله بازکنی مستقیم با مدیریت لوله بازکنی نوین در ارتباط باشید و در صورت هر گونه شکایاتی و نارضایتی به مدیریت در میان بگذارید .

استفاده از اسید برای حل گرفتگی ؟

ممکن است که شما همشریان عزیز برای حل مشگل گرفتگی لوله راه اسان از اسید استفاده کنید ولی این را به طور کامل اشتباه میباشد به دلیل اینکه لوله شما به ط.ر کامل گیر کرده است که اسیدی که در داخل لوله میریزد مستقیم به چاه فاظلاب راه ندارد و ممکن است که ساعاتی در داخل لوله ماندگار شود ماندگار ی اسید باعث باز شدن درج لوله می شود چسب که برایی تبدیل زدن زانو استفاده شده از بین رفته به طبقه پایین نشتی می دهد به همین دلیل با پرسنل ما در ارتباط باشید مشاوره به حرفه ای رایگان میباشد.

لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی ارزان تبریز

چاه بازکنی آشپزخانه

اصلی ترین دلیلی که لوله آشپزخانه کیپ میشود ششیب دهی نا استاندارد لوله میباشد که اگر لوله دارای شیب کافی نباشد با رفتن چریبجات یا هر گونه زباله تفاله چای در لوله کف نشین می شود و اگر زباله بیشتر در لوله جای بگیرد رفته رفته دچار رسوب گیری می کند و در مرحله اول رسوب گیری بوی نم رسوب از لوله ورودی در منازل می پیچد برایی جلوگیری از کیپ شدن 100 درصدی به ما اطلاع فرمایم .این نوع گرفتگی هایی لوله از سخت ترین گرفتگی ها میباشد.

لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی مطمن

گرفتگی لوله حمام

بیشترین احتمال گرفتگی لوله که در حمام رخ می دهد درست به کار نگذشتن شتر گلویی یا همان خمیدگی لوله که برایی دفع بوی بد استفاده میشود .با رفتن مو زاید اگر به طور نود درجه تو کار نباشد تمامی مو ها در خمیدگی به دام افتاده در نتیجه کم کم مو های دیگر در روی ان لایه گرفته در ادامه باعث بالا زدن اب می شود و گرفتگی رخ می دهد اگر دچار گرفتگی شدید نگران نباشید با تمای به ما در عرض 30 دقیقه درب منزل شما حاضر هستیم.

لوله بازکنی تبریز
دفع گرفتگی لوله حمام

تخلیه چاه در تبریز

تخلیه چاه از مشاغل پر خطر در تبریز میباشد که علاوه با تلاش در کیفیت کار باید مراحل ایمنی در الویت کار خود قرار بگیرد که خدا نکرده از خسارت مالی و جانی جلو گیری شود.تخلیه چاه توسط اکیب هایی ماهر و کاربلد شرکت نوین انجام میگردد امکاناتی که در انجام تخلیه چاه به ما کمک می کنند که حداقل کثیفی و خرابی در جایی به کار بگذاریم ماشین هایی 12 هزار لیتری و 6 هزار لیتری با تجهیزات پمپ مکنده برایی لجن هایی که از سفتی بالایی برخوردارند ازاین استفاده می شود و پمپ ابکش که برایی تخلیه  که بیشتر حجم چاه را اب احاطه کرده است طبق نظر کارشناسان پمپ دانتخاب می شود .که کدام به صرف تر مشتری میباشد بدلیل اینکه رضایت مشتری مایع افتخار ماست.

تخلیه چاه تبریز
تخلیه چاه تبریز شبانه روزی

لوله بازکنی با تجربه در تبریز

شمای که از همشریان عزیزمان میباشید که با مشگل لوله گرفتگی شده اید و به دنبال لوله بازکنی با تجربه در شهر تبریز میباشید .دنبال خوب نکته میباشد به دلیل اینکه اگر طرف کننده کار تازه کار باشد باعث صدمه دیدن لوله می شود که پشیمانی در پی دارد پس از اول کار با هوسه و در انتخابمان هوشیار اما من به شما شرکت نوین را معرفی می کنم اگر با ما تا به حال کار نکردید با یه بار دست همکاری دادند با ما مشتری دایمی ما می شویو .متخصصان ما دارای10 سال سابقه کار ی و اموزش دیده به صورت حرف میباشند لوله شما را بدون وارد شدن هیچ لطمی رفع می کنند ما در خدمت شماییم انتخاب شما شرکت نوین باشد.

لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی تبریز

لوله بازکنی تبریز با فنر الماسه

فنر الماسه برایی بازکردن لوله هایی سخت سیمانی استفاده می شود این فنر از ذرات فولاد و الماسه ذوب شده ساخته می شود که حالت برش دارند بطوری که برای هر چقدر میزان سخی کار بالا باشد کارمان اسان می باشد.لوله هایی سیمانی را با دور موتور مکسیموم دور تا دور پوشیده شده را پودر کرده لوله همانند لوله کشی نوع می شود اگرچه در نظر دارید لوله گرفته شده با سیمان یا هر چیز سخت را تعویض ترمیم کنید می توانید شانس خود را با امکانات شرکت راهگشا امتحان کنید ما منظر تماس شماییم .

 

لوله بازکنی تبریز
لوله بازکنی تبریز رفع گرفتگی هایی سخت

ارایه فاکتور

بیشتر اورگان هایی دولتی با شرکت هایی معتبر که دارایی مهر و فاکتور کد ایسیک کار می کنند بعد از اتمام کار فاکتور دریافت می کنند و بخ امور مالی میرسانند و پرداخت می کنند و از دید دیگر برایی اطمینان مشتری فاکتور ارایه می شود که مشتری از باز شدن کامل لوله مطمن شود .

لوله بازکنی تبریز
رفع گرفتگی لوله ابزار الات مدرن

لوله بازکنی با دستگاه مکنده در تبریز

دستگاه مکنده درایی کارکرد مکش می باشد که مانع را به داخل مخزنی که در پشت ماشین هایی سنگین سواره شده است انتقال می دهد  مستقیم به موتور ماشین کار می کنند که در حرفه کاری ما قوی ترین دستگاه لوله بازکنی محسوب می شود از این دستگاه برایی دفع گرفتگی هایی لوله بزرگ و بدون خمیدگی زانو استفاده می شود .

 

لوله بازکنی تبریز
چاه بازکنی فقط شهر تبریز

لوله کشی تبریز

لوله کشی یکی از عاملان مهم می باشد که اگر به درستی و مهندسی اجرا شود دیگر با مشگل گرفتگی لوله مواجعه نمی شود .لوله کشی فاظلاب باید در شیب دهی به سمت چاه داشته باشد که با ورود زباله به داخل لوله موندگار مستقیم به چاه راه پیدا کند اکثریت گرفتگی های که رخ می دهد به دلیل لوله کشی غیر اصولی می باشد.

 

لوله بازکنی تبریز
فنرزنی تبریز

خارج کردن اشیا از لوله در تبریز

بیشتر همشریان عزیز از افتادن وسایل با ارزش به چاهک روبه رو شده اند و دیگر امیدی برایی در اوردن اشیا ندارن این فکر منفی را از خود دور کرده با تکنسین هایی ما تماس بگیرید با امکاناتی که در شعبه موجود می باشد در سزیع ترین زمان ممکن کار شما انجام می شود نکته که شما باید توجه کنید بعد از افتادن از اب مصرفی استفاده کنید تا رسیدن تکنسین منظر بمانید خودتان دست به کار نباشید که ممکن است از زانویی رد شود .

 

لوله بازکنی تبریز
دراوردن اشیا

لوله بازکنی بی واسطه در تبریز

لوله بازکنی بی واسطه در تریز با تماس شما متصل می شوید به مدیریت شما می توانید مستقیم با مدیریت در ارتباط باشید و تمامی نظرات خود را برایی بهتر شدن شرکت راهگشا نظرات مشتر ی بسیار مهم می باشد با کمی جستجو در مورد شرکت راهگشا می اولنید از سابقه کاریمان در این شهر با خبر باشید تکنسین ما ماهر و کاربلد و در قبابل برخورد با مشتری محترمانه می باشد و در ایران رتبه 12در جدول می باشد .

لوله بازکنی تبریز
تکنسین ماهر لوله بازکنی

 

 

 لوله بازکنی مناطق پوششی

یوسف آباد، ایده ‌لو، ولیعصر، بیلانکوه، گلپارک، پل سنگی، کوی وحدت، راهنمایی، کوی گلکار، سیلاب، کوی حصارک، صالح‌آباد، قوشخانه، عباسی. زعفرانیه، ائل‌گلی، یاغچیان، آبرسان، ولیعصر جنوبی، مخابرات، حافظ، بزرگمهر، میرداماد، دادگستری، کوی فردوس، شهید رجایی، پرواز، گلشهر، ویلا شهر، بهارستان، شمس‌آباد.دانش، منظریه، اسلام‌آباد، چرنداب، کوی دانشگاه، حکیمی، مارالان، امامیه، لکلر، طالقانی، تجلایی، ساری زمین، خیابان، زنگوله ‌باغ.حیدرآباد، وزیرآباد، آخونی، رضوانشهر، امیرباغی، جمشیدآباد، شهرک شهید بهشتی، حکم ‌آباد، لاک دیزک، قم تپه، چشمه‌ لی داغ، چوسدوزان، ملاعلی‌اکبر، احراب، چوخورلار، شتیل باغی، کوره ‌باشی، کوی فیروز، قره ‌آغاج، قوروخ باغی، اسکویی، امیرخیز، کوچه ‌باغ .خلعت ‌پوشان، الهیه، ولی ‌امر، رشدیه، باغمیشه، فرشته، مرزداران، نصر، بارنج، کرکج، شهید بهشتی.محله های این منطقه: شهرک شهید صیاد شیرازی، آناخاتون، شنب غازان، قره ‌لر باغی، الوار علیا، قراملک، خانه‌های سازمانی نیروی هوایی، شهرک امام خمینی، خطیب، شهرک راه ‌آهن. رواسان، آخماقیه، نور، رسالت، شهرک اندیشه، اشرفی لاله، کوی مکرر، برادران، کوی لاله، بهاران، کوجووار، خلجان، قوروخ کوشنی، دیزل ‌آباد، شهید باکری.بازار، مقصودیه، تربیت، بالاحمام، خاقانی، راسته‌ کوچه.فتح‌آباد، خاوران.جهودیلر، محمدیه، خلیل‌آباد، ششگلان، شتربانی، ارم، منبع، حسن ‌آباد، علی ‌نژاد، شربت ‌زاده، شتربانی، سرخاب.

ساختمان شهرداری تبریز واقع در منطقه ۳

لوله بازکنی شهر زیبایی تبریز

لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی خوی

 

 

50 فکری در “لوله بازکنی تبریز

 1. محرمی پاسخ

  سلام خسته نباشید ممنونم خدمت شرکت نوین که کار کا را اسان کردن ممنونم که سرویس دهی به موقع لوله مارا با هزینه مناسب باز کردن ممنونم با تشکر خدمت شرکت نوین

 2. حسینی پاسخ

  سلام
  اقا لوله ما گرفته فکر کنم نیاز به فنر بزرگ داشته باشه با چه قیمتی میتونید بیایید لوله ما را باز کنید

 3. حسینی پاسخ

  سلام
  اقا لوله ما گرفته فکر کنم نیاز به فنر بزرگ داشته باشه با چه قیمتی میتونید بیایید لوله ما را باز کنید

  • admin نویسنده نوشتهپاسخ

   باید سرویسکار ارسال بشه هزینه ماطبق نرخ هایی اتحادیه میباشد

 4. کمالی پاسخ

  سلام ممنونم بابت باز کردن لوله ما که بدون کثیف کاری و ما را سرویس دهیتون از کاری که انجام داد راضی کرد به زبان ما تبریزیا ساقولان شرکت نوین

 5. مجیدی پاسخ

  سلام لوله ما بد جور گرفته بوی بد میده نمی دونمباید چی کا رکنم میتونید تشریف بیارید لوله ما را باز کنید من ادرس را به شماره شما میفرستم با تشکر

 6. مجیدی پاسخ

  سلام لوله ما بد جور گرفته بوی بد میده نمی دونمباید چی کا رکنم میتونید تشریف بیارید لوله ما را باز کنید من ادرس را به شماره شما میفرستم با تشکر

 7. ثابتی پاسخ

  سلام الریز اقریماسین ممنونام از شرکت نوین که بیزیم لولمیزی بدون کثیف المک انجام ورده تشکر الرم ممنونام

  • جاکی پاسخ

   سلام بله اقای ثابتی سیزین سوزلرز کاملن دوزده شرکت نوین بیزیمده لوله حمامزه اشده قشنگ قیمت ورده سرویس دهی اوزلرن 15 دقیقه ای یترده و من به شرکتن رای ام ممنونم یا علی

 8. ناصر پاسخ

  سلام کارتون کاملا حرفه ای با دستگاه های پیششرفته و سرویس دهی ماهر و انجام کار کردنشون عالیه ممنونم از شرکت نوین تبریز

 9. نرگس پاسخ

  تشکر از زحماتی که کشیدین واقعا گرفتی سخت بود الان دیگه بوی بد هم میداد لوله ی فاضلاب اونم رفع شده واقعاً تشکر میکنم

 10. مبینا پاسخ

  تشکر از مهندس جعفری که شبانه زحمت کشید سرویس کارش راه فرستاد که مشگل گرفتگی لوله فاضلاب را حل کرد متشکرم

 11. پیمان پاسخ

  تشکر واقعاً کارتون سخته مشگل با به طور کامل باز شد ممنون

  • admin نویسنده نوشتهپاسخ

   باید سرویسکار براتون ارسال شود اونجا ابلاغ هزینه می کنه

  • admin نویسنده نوشتهپاسخ

   با عرض سلام و درود بله بعد از اتمام کار فاکتور ارایه می شود

 12. دهقانی پاسخ

  گوشواره خانمم افتاده داخل چاهک حمام می تونید بیرون بیاورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *