لوله بازکنی خوی

امتیاز دهی شما افتخار ماست

لوله بازکنی خوی

اگر با مشگل گرفتگی در شهر خوی مواجعه شده اید به شرکت نوین بسپارد ما در زمینه لوله بازکنی در خوی بسیار ماهر هستیم که در تمام ایام هفته حتی در روز هایی تعطیل به شما خدمت رسانی میکنیم .لوله بازکن هایی ما دارایی نیم قرن سابقه کاری در این محل می باشند کار را با حداقل کثیفی و خرابی رفع منمایند.

لوله بازکنی خوی
لوله بازکنی ارزان خوی

لوله بازکنی اوژانسی

ممکن است که گرفتگی در زمان غیر مغیری رخ دهد و شما به دنبال سریعترین لوله بازکنی نزدیک به منطقه تون هستید .به طور مثال ممکن است که گرفتگی در عروسی و جشن ها رخ دهد ما به شما اطمینان می دهیم که شرکت نوین دارای 2 شضعبه کاری شمالی و جنوبی می باشد با تماس شما و برقراری ارتباط با ما مشگل گرفتگی را حل شده بدانید .با سریعترین وسیله نقلیه خدمت شما ارسال میگردد.

هزینه لوله بازکنی در خوی

هزینه هایی لوله بازکنی در این شهر طبق نرخ نامه که توسط کارشناسان در این شهر تعین میگردد. ابلغ میگردد. نظریه هزینه لوله بازکنی  طبق این موارد نام برده خدمت شما عزیزان ارایه میگردد.

 • متراژفنر
 • سختی کار
 • استفاده از اصطلاک
 • شرایط لوله
چاه بازکنی خوی
لوله بازکنی ارزان خوی

لوله بازکنی 24 ساعته (شبانه روزی)خوی

گرفتگی لوله زمان نمی شنازد ممکن است که در ساعات بامدادی شبانه رخ دهد و بالا امدن اب به منازل  کثیفی سرایط کن ما یه صورت دو شیفته در این شهر خدمت شما هشتیم هر س عات دچار مشگل کیپ شدن لوله شده اید شبانه روزی شرکت نوین بدون تعطیلی خدمت شما هست .

روش هایی خانگی

در موقع که شما دچار گرفتگی شده اید که گرفتگی به طور معولی هست که با گذر زمان اب جمع شده در سینگ یا تووالت ته نشین می شود این نوه گرفتگی ها را شما خودتات می توانید حل کنید . در ادامه با ما باشید که از مطالبی که در اختیار شما قرار می دهیم که خود کفا شوید استفاده کنید.

 1. در شریطی لوله حمام دچار گرفتگی می شود اغلب این گرفتگی ها بر اثر رفتن نو رخ می دهد برایی اینکه دیگر به نیاز متخصص نباشد با استفاده از تلمبه دستی برایی لوله هایی کفشور می توان دفع کرد طریقه استفاده از تلمبه زبانه ان را روی کفشور گذاشته و با فشار دادن به داخل لوله به طور یک دفعه به بالا اگی معمولی باشد حل می شود.
 2. لوله اشپزخانه اکثریتن با رفتن رسوبات و چربیجات تع نشین شده و مرور زمان رفته رفته لوله دچار گرفتگی می شود در مراحل اول که چربیجات تع نشین می شود از ورودی لوله بویی نم روسوبی بالا میزند پس برایی پیش گیزی لوله گرفتگی در محله بو به ما اطلاع دهید.و برای اینکه دچار گرفتگی نشود باید برایی بو ذایی از جوش شرین و ی کیتری اب جوش امده را داخل لوله رها می کنید.
لوله بازکنی خوی
لوله بازکنی ارزان خوی

لوله بازکنی تضمینی خوی

شما در ساختمان قدیمی سکونت می کنید و اکر ساختمان قدیمی باشد لوله هایی قدیمی دارند و برایی اینکه در فنرزنی دچار اسیب دیدن لوله نشودباید به نیرو ی لوله بازکنی ماهر کاربلد بسپارید لوله بازکن هایی خوی دارای سابقه بالای میباشند و و در انجام کار با کیفیت بالا انجام می دهند حتی 1درصد لوله اسیب ببیند و برایی اینکه شما از این مورد اطمینان حاصل باشید کار انجام شده را به صورت کتبی تا 1 سال گارانتی می کند .

 

 عاملات گرفتگی لوله

 • رسوب گیری
 • رفتن مصالح ساختمانی
 • رفتن مو
 • رفتن سبزیجات و تفله چای
 • رفتن خاک از پشت بام
لوله بازکنی خوی
لوله بازکنی ارزان تضمینی

از صفحه مادر لوله بازکنی بوشهر دیدن کنید

لوله بازکنی با ژنراتور برقی

دستگاه ژنراتور برقی با برق کار می کند که توسط مهندسان امریکایی ساخته شده است که برایی بیشتر لوله گرفتگی ها از این استفاده می شود .این دستگاه از قطعات سه نظام تقویتی و گیربکس و موتور تشگلیل شده است که البته گیربکس توسط تسمه به موتور متصل می شود و شروع به کار می کند .در ابتدایی این دستگاه سه نظام تقویتی روی دستگاه سواره نبود و با بربرینگ کار میکرد و بعد از سواره سه نظام تقویتی اکثر لوله هایی که باید تعویض شود بدون خرابی و کنده کاری حل می شود.

دستگاه ژنراتور
لوله بازکنی خوی ارزانتر از همه

دستگاه پمپ تراکم هوا

در مواقع که لوله کشی غیر استاندارد بده به طوری که تعداد ورودی ها به لوله اصلی بیشتر باشد دستگاه برقی جواب نمی دهد به دلیل اینکه فنر از ورودی دیگر بیرون میزند در این شرایط برای حل اشغال لوله باید از تراکم هوا استفاده کرد که تمامی ورودی ها را به طور کامل کیپ کرده فقط ی ورودی باز میماند برای ورودی شلنگ بعداز داخل کردن دهنه پمپ از ورودی ها دور ان را با پاره میگریم و با پر شدن مخزن دکمه تخلیه را میزنیم.پمپ با هوا کار می کند.

چاه بازکنی خوی
پمپ تراکم هوا

در اوردن اشیا از چاهک

اگر شما وسیله بارزش تان از جمله طلا به داخل چاهک افتاده و دست پا چه شده اید نگران نباشید شرکت نوین و لوله بازکن هایی خوی با شما هستند با ابزار الات که ما در اختیار پرسنل قرار دادیم جای نگرانی نیست در اوردن اشیا را مطمن باشید فقط تمامی شی اب را بسته به صورتی که اصلا اب از کفشور خروج نشود بعد از رسیدن متخصص با دستگاه مکنده و چنگاک اشیا را در اورده و به خدمت شما می دهند ما برایی اسودگی همشریان عزیز تمامی امکانات بروز در ایران را در این شرکت مجاز کرده ایم .

دلایل پر شدن چاه

 • بالا زدن بوی بد فاظلاب
 • تع نشین شدن لجن در کفشور ها
 • بالا امدن سطع اب از لوله
 • تولید کردن گاز

اگر با یکی از خصوصیات مواجعه شده اید از پر شدن چاه مطمن باشید و سریعا برای برطرف کردن ان اقدام کنید به دلیل اینکه اگر چاه پر شده باشد و خاک ان شن یا ماسه باشد باعث می شود که با زدن موج اب مصرفی فاظلاب دچار نشست باشد البته ممکن است که دچار خسارت مالی و جانی گردد. در مورد چاه بسیار هوشیار باشید و اگر در سلختمان هایی قدیمی سکونت دارید که از چاه بازدید نشده است برایی باز دید توسط یی مغنر حرفه در میان بگذارید.

 

ادامه مطالب لوله بازکنی در خوی

بسیاری از همکاران در زمینه لوله بازکنی در شهر زیبایی خویی شروع به خدمه کردن ولی چرا شما در انتخابتان باید دقت حاصل فرماید ممکن است که طرف مقابل ناشی باشد که در هنگام انجام کار باعث صدمه دیدن لوله یا سوراخ شدنش شود بعد از صدمه دیدن لوله کاری نمی توان کرد باید لوله تعویض شود .پس شما اگر به فرد یا شرکتی که دارایی جواز رسمی از اتحادیه میباشد بسپارید با چنین مشگلات دیگر مواجعه نمی شوید به دلیل اینکه تمامی اکیب شرکت نوین اموزش دیده و ماهرن گرفتگی را بدون هیچ گونه صدمه دیدن به صورت100%تضمینی انجام می دهند و و با اراییه فاکتور معتبر خیال شما را بابت صدمه ندیدن لوله مطمن می کنند.

لوله بازکنی خوی
لوله بازکنی توالت

علت گرفتگی توالت فرنگی

شما باید دیده باشید که سیفون توالت فرنگی دارای خمیدگی میباشد که 1 اینچ میباشد باید به طور 100درصدی از رفتن زباله حتی چیزه ساده جلو گیری شود ممکن است که با رفتن دستما ل کاغذی در خمیدگی به دام بیافتد و در نتیجه مانع رفتن اب شود .پس با رعایت کردن نکات از گرفتگی پیشگیری کنید.

مدت زمان سرویس دهی

شرکت نوین در هر سه نقطه شهر خوی دارای شعبه کاری میباشد که با تماس گرفتن مشتری  و ارتباط گرفتن پرسنل در 30 دقیقه لوله بازکن درب شما برایی حل گرفتاری لوله گرفتگی حاضر میباشد

لوله بازکنی خوی
سرویس دهی در 30 دقیقه

لوله بازکنی تبریز

11 فکری در “لوله بازکنی خوی

 1. محمدی پاسخ

  سلام‌نباشید‌ممنونم‌بابت‌باز‌کردن‌لوله‌باز‌کنی‌بدون‌هیچ‌کثیف‌کاری‌متشکرم

 2. جمرانی پاسخ

  ببخشید‌لوله‌حمام‌ما‌گرفته‌بوی‌بدی‌میده‌‌میتونید‌بیایید‌لوله‌ما‌را‌باز‌کنید

 3. tahre پاسخ

  تشکر از خدمتتون خدا عوضشو بده دیروز مشگل گرفتی لوله ی منو بدونه هزینه ای انجام دادین مشگل مالی داشتم تشکر

 4. Arash پاسخ

  سلام شب بخیر ممنون از سرویس کاراتون که با ارزان ترین قیمت مشگلومون رو حل کرد و البته بدونه خرابی و کثیف کاری تشکر میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *