لوله بازکنی مازنداران

امتیاز دهی شما افتخار ماست

لوله بازکنی مازنداران

لوله بازکنی مازنداران به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی ارزان تر از همه جا با کیفیت کاری بالا خدمت همشریان عزیز هستیم .اگر در هر زمان از روز دچار گرفتگی شده اید و به دنبال لوله بازکنی حرفه و کاربلد در سطح اینترنت میگردید می توانید به شرکت راهگشا در مازندارن اطمینان حاصل فرماید تمامی لوله بازکن هایی این شرکت دارایی 15سال سابقه کاری می باشند .

 

 

لوله بازکنی مازنداران
لوله بازکنی مازنداران

لوله بازکنی تضمینی مازندران

لولع بازکنی تضمینی در مازنداران برای اینکه مشتری از کامل انجام دادن مطمن شود که بعد دچار مشگل نمی شود خدمت ان فاکتور رو نوشت ارایه می دهیم .در انجام بازکردن لوله هایی قدیمی با ید از تجربیات کاریمان اسافاده کنیم در غیر این صورت دچار صدمه رساندن به لوله می شویم .با ارایه فاکتور تا به یک سال کار انجام شده دچار نم یا بو شد رایگان انجام می پذیرد .

 

لوله بازکنی مازنداران
چاه بازکنی مازندران

چرا شرکت راهگشا ؟

شما ولین چیزی که بید در ملاک داشته باشید به شرکتی اعتماد کنید که درای جواز رسمی از اتحادیه می باد .شرکت راهگشا در مازنداران اولین شرکتی بوده است ه از سوی کارشناسان اتحادیه تهران جواز دریافت کرده است ه تمامی مسولیت کاری را که بعد از سپردن به ما مس پارد اگرد در انجام کار دچار هر صدمه دیدگی شدید به عهده ماست ما طبق قوانین هایی که اتحادیه تعیین کرده است خدمت رسانی می کنیم .

 

لوله بازکنی سریع مازنداران
لوله بازکنی سریع مزنداران

دلیل گرفتگی پشت بام ؟

شهر مازنداران در شمال ایرا ن قرار دارد به همین دلیل هوایی بارندگی را در خود جایی داده و البته بیشترین گرفتگی هایی که رخ می دهد لوله گرفتگی هایی پشت بام می باشد دلیل ان با بارش ران تمامی خاک وشن هارا جمع کرده به داخل لوله می دهد و در شتر گلویی خمیدگی جمع کرده و درادامه لوله کور شده و اب در بام جمع می شود نکته که شما باید توجه داشته باشید سریعا به لوله بازکنی مازنداران تماس بگیرید و درخواست نیرو اورژانسی کنید اگر اب مدت زمان در بام بماند احتما ریزش سقف را دارد .

لوله بازکنی مازنداران
رفع گرفتگی لوله راهگشا

لوله بازکنی سریع در مازنداران

ممکن است که گرفتگی لوله در زمان نامناسبی از جمله جشن ها و یا عروسی ها رخ دهد که شما برای برطرف کردن ان به دنباللوله بازکنی سریع در منطقه خودتان هستید شرکت راهگشا برایی اینکه در این شرایط با شما باشد در تمامی مناطق مازندران شعبه کاری تاسیس کرده است که با تماس شما به ما دیگر نگران نباشید و مشگلتان را حل شده بدانید شماره تماس با ما09199245080می باشد.

 

لوله بازکنی مازنداران
فنرزنی با ژنراتور

لوله بازکن های راهگشا

لوله بازکن هایی این شرکت از بهترین و با تجربه ترین اکیب در مازنداران می باشد که برایی اسوده سازی مشتریان عزیز می اوان گفت کار هایی سخت سیمانی که باید لوله کشی تعویض شود لوله بازکنین ماهر ما با بکار گیری ابزار الات بروز در زمان باور نکردنی مشگل شما را حل می کنند .

 

لوله بازکنی مازنداران
دفع گر فتگی مازنداران

دستگاه چاه بازکنی مازنداران

بیشترین استفاده از دستگاه فنر برقی برای باز کردن لوله هایی مازنداران استفاده می شود این دستگاه با طراحی مهندسین المانی طراحی شده است که در دنیای خدماتی کمک بسیاری در اسوده کار ما انجام داده اند این دستگاه دارای گیربکس و موتور می باشد که با تسمه بهم همدیگر وصل می شوند و شروع به کار می کنند .طریقه کار ان برای باز کردن لوله با فنر انجام می شود که با رد شدن فنر از لایه دستگاه با فشار دادن دسته ان فنر شروع به فعالیت می کند که پایین مطالب تصویری از ان نمایش خواهد شد .

 

لوله بازکنی مازنداران
چاه بازکنی تجهیزات مدرن

رعایت نکات بهداشتی

اولین نکته کا مدیریت راهگشا در ان بیشتر تاکید داشته رعایت نکات بهداشتی را ازامی کرده است در صورت دیدن استفاده نکردن دستگش و ماکس لوله بازکن ه می توانید با کارکنان در میا گذشته و پیگری کنید  در لوله هایی فاظلاب منشی بیماری ها و میکروب ها می باشد که اگر در این موارد رعایت نشود باعث بخش شدن بیماری ها می شو د که عواقب خوبی در روبه روی مشتری ندارد البته بسیاری از مشترین اگر حساس باشن که ایا از فنر که برای با زکردن لوله توالت برای حل اشپزخانه از ان استفاده می شود؟خیر برای باز کردن لوله فاظلاب اشپزخانه از فنر ضد عفونی شده استفده می شود .

 

لوله بازکنی مازندران
لوله بازکنی بدون تعطیلی مازنداران

برای بازکردن لوله سیمکانی از چه نوع فنر استفاده می شود ؟

برای باز کردن لوله هایی سخت سیمانی از فنر الماسه و دور موتور سه نظام تقویتی استفده می شود اگر از فنر معمولی استفاده شود با پاره شدن فنر خواهد شد فنر الماسه از قطعات فولد و الماسه استفاده شده است که هر چقدر که گیر لوله بالا باشد کار ما اسان تر می باشد که مانع سیمانعی را با سزالماسه تراشیده و به چاه هدایت می کنیم.

لوله بازکنی مازنداران
لوله بازکنی مازنداران

دلایل اصلی رخ دادن گرفتگی

  • دلیل اصلی رخ دادن گرفتگی لوله فاظلاب حمام رفتن مو و جمع شدن ان در شتر گلویی بشتر در ساختمان هایی قدیمی رخ می دهد که از نوع گرفتگی هایی معمولی می باشد .

  • لوله هایی اشپزخانه 8 اینچ می باشد که اگر در صفر کاری به درستی باشد منظور لوله کشی استاندارد باشد می توان گفت که این لوله دچار مشگل نمی شود ولی بیشتر لوله کشی ها با شیب دهی غیر استاندارد انجام می شود که با استفاده از رسوبات و روغن تع نشین شده مانع رفتن اب می شود .

  • اگر قصد تصویض کف اشپزخانه و یا هر چیزی دیگری را دارید قبل از انجام هر کاری دهنه لوله هایی فاظلاب را ببندید که با رفتن سیمان یا مصالح ساختمانی دچار گرفتگی نشوید .

 

 

لوله بازکنی مازنداران
رفع گرفتگی توالت مازنداران

ادامه مطالب لوله بازکنی مازنداران

ممکن است که با سرچ کردن لوله بازکنی مازنداران بسیاری لینگ در صفحه نمایش دهد شما باید در انتخابالت هوشیار باشید که بعد ها دچار دردسر نشوید .به این سه مورد باید توجه داشته باشید 1متخصص باتجربه باشد 2متهد به کار باشد 3دارای دستگاه بروز باشد اگر این موارد در زمینه لوله در لوله بازکنی دید ان لوله بازکن حرفه می باشد با خیال راحت می توانید به ان اطمینان کنید .

 

لوله بازکنی مازندارن
نصب شیر الات مازنداران

 

در هنگام گرفتگی چه باید کرد؟

هر از آن که گرفتگی لوله فاظلاب رخ داد خونسردی خود را حفظ کرده و به ما تماس حاصل فرماید اگر دید اب فاظلاب به پذیرایی یا بیرون سرایط می کند تمامی اتهشاب هایی ساختمان را بسته و به واحد های همسایه خود خبر دهید و تا رسید سرویسکار ما منتظر بمانید با لوله با میله یا دسته تی در نروید زیرا با ضربه زدن باعث سراخ شدن لوله می شود .

 

لوله بازکنی مازنداران
لوله بازکنی ارزان مازنداران

 

رفع گرفتگی با پمپ تراکم

همان طور که در مطالب بالا گفته شده بیشترین استفاده دستگاه فنر برقی می باشد ولی در شرایطی فنر در مسیر سر راست به چاه نمی رود به طور انحراف از خروجی های دیگر بیرون می زند که پمپ تراکم در این مواقع بدرد می خورد تمامی ورودی ها را متصل به لوله گیر را گرفته و از یکی  شلنگ را داخل لوله گرده و دور ان را با پارچه بگیرید و دکمه تخلیه را بزنید .پمپ تراکم از مخزن 5 لیتری و درجه بندی تصویری تشگیل شده است .

 

لوله بازکنی مازنداران
لوله بازکنی تضمینی مازنداران

 

 

روش های خانگی رفع گرفتگی

بعضی وقت ها بوی نامطلوب فاظلاب از ورودی اشپزخانه در خونه می پیچد برای حل ان شما می توانید از جوش شیرن و سرکه استفده کنید شرایط استفاده ان سرکه و مقداری جوش شرین را در ظرفی مخلوط کرده و به داخل لوله بریزید و بعد از گذشت نیم ساعت اب جوش را قبل از باز کردن اب بریزد این باعث می شود لوزه هایی لوله کا رسوب گیری کرده بعد از لوله جدا شده مسیر چاه را طی کنند در صورت حل نشدن مشگل می توانید از مشاورین رایگان ما استفاده کنید.

 

لوله بازکنی مازنداران
لوله بازکنی مازنداران به نر خ دولتی

 

دستگاه مته ای

دستگاهی مته ای با برق تقویت شده کار می کند که برایی متراژفنر هایی 50 متری استفاده می شود دستگاه برقی فنر 50 متری را نمی چرخاند این دستگاه دارای موتور7500 اسب و کیربگس قوی کار می کند که بیشتر برایی باز کردن لوله هایی فاظلاب شهری استفاده می شود .

لوله بازکنی مازنداران
دستگاه ژنراتور برقی

تخلیه چاه مازنداران

تخلیه چاه با ماشین هایی مخزن دار 12 هزار لیتری و 6 هزار لیتری سواره بر خاور و با تسان انجام می گیرد با پمپ هایی که به تع چاه می رود اب چاه را با شلنگ متصل به تانکر می شود برای تخلیه چاه از پمپ هایی مختلفی استفاده می شود که طبق نظر مغنی تعین می شود .

 

لوله بازکنی مازندارن
لوله بازکنی مازنداران ارزانتر از همه

سرویس دهی به مناطق سراسر مازندارن

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *