لوله بازکنی یاسوج

امتیاز دهی شما افتخار ماست

لوله بازکنی یاسوج

اگر در شهر یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد )دچار مشگل گرفتگی شده اید و به دنبال ارزانترین و مطمن لوله بازکن میگردد شرکت نویت در یاسوج بهترین کزینه برایی شما میباشد شرکت نوین با زیر نظر گرفتن لوله بازکنی هایی ماهر و کاربلد در این شهر در زمینه لوله بازکنی تمام نقاط یاسوج را زیر نظر گرفته است .

لوله بازکنی یاسوج
لوله بازکنی ارزان یاسوج

لوله بازکنی ارزان در یاسوج

لوله بازکنی یاسوج شرکت نوین با کم کردن هزینه هایی لوله به دلیل اینکه هزینه ها باعث رنج مشتری نشن ما باید همدیگر را درک کنیم و در کنار هم باشیم .هزینه هایی کم و کیفیت کاری بالا میباشد که این خصوصیات رعایت شود رضایت مشتری را در پی دارد.

لوله بازکنی شبانه روزی یاسوج

لوله گرفتگی ممکن است که در زمان بامدادی رخ دهد و تنها شرکتی که دراین شهر به صورت دو شیفته کار انجام میدهد و این را در اختیار شما قرار میدهد هر زمان هر موقع در شبانه روزی با گرفتگی روبه رو شدید می توانید از تجربیات شرکت نوین نهایت استفاده را داشته باشید.

لوله بازکنی بدون تعطیلی
پشتیبانه لوله بازکنی 24 ساعته

لوله بازکنی تمام نقاط

اگر در هر منطقه از این شهر بزرگ و زیبا گرفتگی رخ دهد می توانید با یی تماس ساده ارتباط با پرسنل ما ایجاد کنید که با ارتباط گرفتن لوله بازکن ما در 1ساعت به صورت خیلی صریع براییتان ارسال میگردد.

لوله بازکنی تضمینی

لوله گرفتگی فاظلاب در ساختمان قدیمی اتفاق افتاده و طرف کارفرما از فنر زدن دچار حراس میشود که لوله از انتهشاب در بیاید یا دچار شگستکی گردد اما نیرو هایی ما به شما تضمین میکنند که بدون صدمه دیدن را اب به صورت تضمینی رفع میشود.

لوله بازکنی 100 درصد تضمینی
لوله یازکنی یاسوج

ایا کار انجام شده گارانتی دارد؟

شرکت نوین برایی اینکه خیال مشتری راحت باشد بعد از اتمام کار تا یک سال به شرطی که به دلیل رفتن زباله بزرگ رخ ندهد و اگر دچار بو یا گرفتگی به دلیل رسوب زدایی رخ دهد به صورت رایگان انجام می شود.

لوله بازکن با روش هایی خانگی

گرفتگی به دو نوه میباشد لوله گرفتگی سخت که برایی دفع این نوه باید نیرو ماهر ارسال شود ولی در شرایطی راه اب به صورت جزه ای ایجاد می شود و با مطالبی که در خدمت شما قرار میدهیم می توانید خود کفا باشید و به مشگل خود قلبه کنید.

اگر لوله شما از نوع کفشوری هست می توانید برای حل ان از تلمبه دستی استفاده کنید طرز استفاده از تلمبه دستی دهنه را به روی کفشور گذاشته به طوری که کلا کفشور را بگیرد و به دال چاهک فشار میدهیم و با سرعت بالا به سمت بالا میکشیم .

دلیل کور شدن راه اب اشپزخانه به دلیل تع نشین شدن رسوبات و چربیجات رخ می دهد.با رفتن رسوبات اگر لوله به صورت غیر استاندارد لوله کشی شود و بارفتن زباله سبزیجات تع نشین می شود و باعث پس زدن اب میگردد برایی دفع مشگل خانگی می توانید از جوش شرین و یی کیتری اب به جوش امده مخلوط کرده و به داخل چاه میریزیم بعد از مدتی از اب استفاده میکنیم.

لوله بازکنی یاسوج
لوله بازکنی در یاسوج

چاه بازکنی اوژانسی

گرفتگی لوله در عروسی یا جشن ها رخ میدهد باید شما به دنبال لوله بازکن در منطقه خودتتان باشید که سرعت سروی دهی به بالا برور د ما داریی 6شعبه کاری در هر منطقه در این شهر هستیم که از نزدیک ترین شعبه کاری به منزل شما ارسال میگردد.

هزینه لوله بازکنی

هزینه لوله بازکنی طبق نرخ هایی که پرسنل تعیین می کنند در زمینه چاه بازکنی خدمت رسانی منماییم هزینه لوله بازکنی طبق نظزیه کارشناسان طبق موارد نام برده میباشد.

تخلیه چاه فاضلاب یاسوج

اگر شما ساکن در اپارتمان قدیمی هستید باید هر چند وقت دهنه چاه باز شود و بازدید گردد.. هنگام بازدید میزان فاضلاب موجود در چاه ، ممکن است که بعد از بز کردن دهنه چاه دیواره خها قدیمی باشن و دچار ریزش شود و برای اینکه با مشگل ریختی انباری و میله نشوید باید چاهک توسط مقنی هایی ماهر هر 1سال بازدید گردد.

در مواقعی وجود دارد که خاک منطقی شنی میباشد که با بالا امدن سطح اب موارد پر شدن چاه را نشان نمی دهد و با ابد دهی به اطرفش و موج زدن اب مطرفی با عث ریزش و یا نشت کف پارکینگ می شود اصلی ترین عاملی که پر شدن چاه را به ما نشان می دهد بوی بد فاظلاب از لوله هایی ورودی توالت همکف میباشد با شنیده شدن بوی بد فاظظلاب سریع به ما اطلاع دهید.

هزینه تخلیه چاه در یاسوج

اصلی ترین عاملات تعین کننده هزینه تخلیه چاه به تمامی مواردی که نام برده می شود بستگی دارد شرکت هایی قدیمی و باسابقه با استفاده از گره اکیب مجرب کار دان و طبق پمپ هایی که برایی تخلیه به کار گرفته می شود و شرایط سختی و متراژشلنگ خوری از ماشین تا درب چاه  هزینه ترمیم چاه به مشتری تعین میگردد.

لوله بازکنی یاسوج
لوله بازکنی سریع در یاسوج

ضرورت رعایت بهداشت در لوله بازکنی یاسوج

لوله بازکنی از جزوه مشاغلی میباشد که باید به طور کامل بهداشت  رعایت شود  در این زمینه رعایت بهداشتی مهارت و تجربه کافی نیست باید نیروی پرسنل برایی حفظ سلامتی خود و مشتری باید بهداشت را رعایت کنند که سلامتی ایشان به خطر نیافتد. همانطور که می دانید لوله های فاضلاب مملعه از بیماری و میکروب هستند و ممکن است در صورت رعایت نکردن میکروب ها به دیواره ها سرایط کنند و باعث به خطر افتادن اهالی مسکونی  بشوند.
به  همین دلیلی شرکت نوین در شهر یاسوج تاکیدی بسیاری برایی رعایت بهداشت تاکیید کرده است که با رعایت کردن این نکات بیشترین احترام و فرهنگ را از خود نشان می دهید ما به خاطر ایتنکخ شما با مشگل گرفتگی شده اید فوری برایی دفع گرفتگی اعلام کنید که برایی جلو گیری پخش شدن میکروب جلو گیری مس شود لوله باز کن هایی نوین دارای مهارت بالایی هستن البته در کنار مهارت باید از لوازم بهداشتی از جمله دستکش و ماکس و فنر ضدعفونی شده برای اطمینان شما عزیزان استفاده نماییند.

لوله بازکنی اسان یاسوج

در شرایطی وجود دارد که گرفتگی لوله با رفتن چیز هایی جزه ایی رخ می دهد دیگر نیاز به چاه بازکنی در یاسوج نیست با مطالعه کردن اطلاعاتی که در دست شما قرار خواهیم داد می تواند خود مختار باشید بیشتر گرفتگی هایی که به صورت جزه ایی ایجاد می شود لوله گرفتگی توالت میباشد که با رفتن دستمال گاغذی در خمبیدگی لوله به دام میافتد و باعث جلو گیری از رفتن اب میگردد و در نتیجه اب بالا میزند شما می توانید برایی حل این مشگل با مقداری جوش شرین و یی کیتری اب جوش به داخل ذچاهک گیر شده بریزید و بعد از نیم ساعت می توانید از ان استفاده نمایید و در صورتی که کفشور دچار مشگل شده است با وسیله مکنده رفع مشگل کنید .

لوله بازکنی ارزان یاسوج
لوله بازکنی فوری تضمینی

ادامه مطالب لوله بازکنی یاسوج

اگر به دنبال لوله بازکنی ارزان و مطمن دارای جواز رسمی میگردید بهتر از شرکت نوین از همه لحاض کیفیت کاری و از نظر ارزان بودن کار در زمینه لوله بازکنی نیست شرکت نوین دارایی 25 سال سابقه کاری در این شهر و با تلاش بسیار تمامی سرویسکاران ماهر و کاربلد را در خود جذب کرده است به همین دلیل همه کسانی که با ما همکاری می کنند .رضایت کارکنان را دارند.

لوله بازکنی با دستگاه مکانیزه

دستگاه مکانیزه برای دفع مشگل لوله هایی 15 لی 25 اینچ استفاده می شود این دستگاه با متصل شدن به گیربکس ماشین سنگین کار میکند که دارای شلنگ 10 میباشد که به داخل لوله فرستاده می شود و مانع را مکیده به داخل ماشین هدایت می شود

دستگاه واتر جت
دفع مشگل با دستگاه میکانیزه

اگر در شهر ایلام بستگانتان دچار مشگل شده ما در شهر ایلا م در زمینه لوله بازکنی ایلام فعالیت می کنیم

چاه بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی

بیشترین استفاده  دستگاهی که برای حل  گرفتگی لوله منازل استفاده می شود دستگاه ژنراتور میباشد که این دستگاه توسط متخصصان المانی ابتدا شده است که دارایی کیر بگس برقی هست که اجزایی تشگیل دهنده سه نظام و ببرینگ و متصل شدن کیربکس ه موتور توسط تسمه که دستگاه را امده به کار میکند .با رد شدن فنر از میان سه نظام با فشردن دسته اصطلاک درگیر شده و فنر شروع به حرکت میکند.

لوله بازکنی یاسوج
دستگاه ژنراتور برقی در یاسوج

دفع گرفتگی با پمپ تراکم هوا

شرکت نوین دارای تمام دستگاه هایی بروز در یاسوج میباشد که در شرایطی که با فنر زدن لوله باز نمی شود دلیل ان انحراف رفتن فنر میباشد که تعداد خروجی هازیاد میباشد و در این شرایط باید از این دستگاه استفاده کنیم .شرایط استفاده ان تمامی ورودی هایی متصل به لوله گیر شده کور میکنم و از یی ورودی شلنگ را به وار د می کنیم و دور لوله را پلمپ میکنیم و درجه را تنظیم کرده و با دکمه تخلیه با هوا گیر را رد میکند.

چاه بازکنی یاسوج
تراکم هوا

لوله بازکنی سریع

منظور از لوله بازکنی سریع این میباشد که ممکن است گرفتگی در زمان غیر مغیری رخ دهد که شما به دنبال نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی هستید شرکت نوین دارای5شعبه کاری در تمام نقاط یاسوج می باشد که با تماس شما پرسنل ما در زمان باور نکردنی در خدمت شما هستند و با ارتباط گرفتن با همکاران ما دیگر نگران نباشید مشگلتان را حل شده بدانید .

لوله بازکنی شبانه روزی یاسوج
لوله بازکنی شبانه روزی دریاسوج

 

ایا استفاده از موادی اسیدی به لوله ضرر دارد؟

در مواقعی مشتری برای رفع مشگل برای اینکه سریع حل نماید از اسد برایی دفع مشگل استفاده می کند نمی داند که با ریختن مواد اسیدی چه فرایندی خواهد با ریختن اسید باعث باز شدن درج هایی لوله می شود که در ادامه باعث چکه کردن به طبقه پاینی می شود که در این مواقعی باید لوله به طور صفر تا صد تعویض شود .لوله بازکن هایی یاسوج با تجربه هستند به هیچ وجع دچار اسیب لوله نمی بیند.

لوله بازکنی یاسوج
لوله بازکنی یاسوج

دلایل گرفتگی لوله آشپزخانه یاسوج

اگر لوله اشپزخانه به صورت غیر استاندارد انجام شده باشد باید لوله گرفتگی در هر سه ماه در نظر بگیرید.به دلیل اینکه با رفت  تفله چای و سبزیجات و چربیجات اگر شیب دهی نشده باشد باعث موندگار شدن زباله ها می شود و در نتیجه با گذر زمان باعث کیپ شدن لوله شده و در ادامه از زیز سینگ اب به بیرون بر میگردد.

ارایه فاکتور

در مواقعی مشتری در انجام شده تضمینی کار مطمن نیست و دل هره دارد ما به شما حق تمام عیار می دهیم و برای اینکه خیال شما راحت باشد بعد از تموم شدن کار سرویسکار خدمت کار فرما نوشته کتبی داده و کار را تا یی سال گارانتی می کند و درصورت گرفتگی همان کار به صورت رایگان سرویس می شود .

لوله بازکنی یاسوج
لوله بازکنی ارزان مطمن

لوله بازکنی توالت فرنگی

لوله توالت فرنکی بیشتر به دلیل رفتن زباله .و به دام افتادن زباله در زانویی میباشد .گرفتگی توالت فرنکب از جزه ای ترین گرفتگی هایی لوله می باشد. که ممکن است با رفتن چند عدد دستمال کاغذی گرفتگی رخ دهد پس در نگه داشتن سالم لوله باید رعاییت گردد.

دلایل گرفتگی

 • گیر کردن مو در شتر گلویی
 • شیب دهی نا استاندارد جمع شدن چربیجات
 • رفتن مصالح ساختمانی

لوله بازکنی با فنر 50 متری

ممکن است که لوله پشت بام شما یا فاظلاب شهری شما با متراژبالاتر گرفته باشد شما به دنبال شرکتی میباشید که از همه لحاض تکمیل باشد به دلیل اینکه کم تر شرکتی در این شهر دادای دستگاه فرقوسان می باشد که دور امتر 220 وات باشد که بتواند با دور بالا فنر 50 متر را بچرخش در بیاورد .

 

شماره تلفن لوله بازکنی

اگر با مشگل گرفتگی لوله در منزلتان دچار شده اید و به دنبال شماره تلفن شرکت با نیروی ماهر و کاربلد میگردید می توانید از شماره09199245080برایی ارایه نیرو به حل خدمات لوله بازکنی در 30 دقیقه می توانید اگر اولین بارتان هست که با شرکت نوین کار می کنید از تخفیفات 45درصدی ما استفاده کنید.

لوله بازکنی یاسوج
چاه بازکنی ارزان یاسوج

چرا شرکت لوله بازکنی نوین را انتخاب کنیم؟

در مشاغل لوله بازکنی از پر مشاغل می باشد که شما عزیزان می توانید شماره هایی بسیاری در سطح اینرنت ببیند اما باید از با اطلاع بودن که شرکت هایی که می خواهید کارتان را به ان بسپارید اول از همه باید از دارا بودن جواز رسمی مطمن باشید که در صورت مواجعه مشگل بتوانید از ان شکایت نماید همکارانی وجود دارد که به طور بدون جواز خدمت می کنند و در صورت که لوله شما ترکیده شود دستان به جای بند نیست.

در موقع ذگرفتگی لوله چه باید کرد؟

در شرایطی که دید گرفتگی به طرز بسیاری شدید می باشد به طوری که اب فاظلاب به داخل خانه نفوذ کرده و تمامی میکروب ها و لجن ها ممکن است که به وسایل خانه برخورد کند در این حالت باید اولین مراحل یک نفس عمق بکشید و کنتور اب را قطع اب کنید و بعد به واحد هایی دیگر اطلاع دهید که دیگر از اب استفاده نکند و با پرسنل لوله بازکنی یاسوج ارتباط بگیرید و در بخش لوله بازکنی اورژانسی در خواست نیرو بفرماید.

لوله بازکنی توالت فرنکی در یاسوج
لوله بازکنی توالت فرنکی در یاسوج

لوله کشی در یاسوج

لوله کشی لوله هایی فاظلاب باید با تمرگز بالا انجام گردد در غیر این صورت بعد از گذر مدت زمانی شما گرفتار بویی بد فاظلاب و یا گرفتگی می شوید کاری که از صفر مبدا به درستی انجام گردد دیگر به هیچ وجع دچار مشگل نمی شود لوله کش اگر با سابقه نباشد نمی تواند شیب دهی لوله را به طور استاندارد در بیاورد و باعث جمع شدن زباله می شود.

لوله کشی اب گرم و سرد با امکانات کامل دارایی اتو لوله هایبی اورجینال و لوله کشی درون کار و بیرون کار به صورت حرفه و عایق بندی صحیح که با گذر زمان دچار نم یا چکه نشود .

لوله بازکنی یاسوج
لوله بازکنی مطمن

 

لوله بازکنی تبریز

 

36 فکری در “لوله بازکنی یاسوج

 1. یادگاری پاسخ

  لوله پشت بام ما گرفته فنر 50متری لازم داره فنر 50متری دارین

 2. مجیدی پاسخ

  سلام‌خیته‌نباشید‌باز‌کردن‌لولتون‌عالی‌بود‌ممنونم

 3. جمالی پاسخ

  سلام‌‌لوله‌اشپز‌خانه‌ما‌گرغته‌برای‌باز‌کردن‌لوله‌اشپز‌خانه‌ما‌با‌فنر‌کوچک‌چقدره

 4. مولوی پاسخ

  بادستگاه‌های‌حرفه‌ای
  سروویسکارهای‌با‌اخلاق
  قیمت‌هزینه‌مناسب‌
  در‌۱۵دقیه‌سرویس‌کار‌میاید
  ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *