لوله بازکنی یزد

امتیاز دهی شما افتخار ماست

لوله بازکنی یزد

اگر مشگل گرفته لوله دارد وبه دنبال لوله حرفه ای و ارزان میگردید ما خدمت شما همشریان عزیز هستیم لوله بازکنی یزد با امکانات بروز بدون خرابی و کثیفی برای شما عزیزان کار انجام میدهد.

لوله بازکنی ارزان یزد

لوله بازکنی ارزان در یزد با کمترین قیمت کاری مشگلتان را حل شده بدانید البته شرکت راهگشا داری جواز رسمی از اتحادیه  میباشد و طبق نرخی که کارشناسان اتحادیه تعین نمودن کار انجام میدن شرکت ما کمترین قیمت را کار را انجام میدهد و بالاترین کیفیت کاری را ارایه میدهد.

لوله بازکنی 100 درصد تضمینی
لوله یازکنی یزد 100%تضمینی

لوله بازکنی شبانه روزی

ممکن است که مشگل کرفتگی لوله در ساعت نا معلومی رخ دهد منظور ساعت نامعلوم ممکن است که در شب رخ می دهد اما نگران نباشید ما در کنار شما هستیم و به صورت 24 ساعته خدمت شما هستیم.

رعایت نکات بهداشتی راهگشا

 • در انجام کار لوله بازکنی اولین قدمی که باید کار بگیرم لوازم بهداشتی میباشد لوله بازکن های یزد با دستکش ها کاری و ماکس خدمت رسانی میکند اگر

  چه سرویسکاران این شرکت بهداشت را در الویت قرار دارد این خصوصیات به نفع مشتری میباشد بدلیل انقال بیماری باید بهداشت کامل را رعایت نماید.

 

لوله بازکنی فوری یزد

شرکت راهگشا در تمامی نقاط یزد داری شعبه کاری میباشد که اگر به دنبال سریع ترین لوله بازکنی هستید ما به شما اطیمنان میدهیم که با تماس شما لوله بازکنی های های ما در عرض نیم ساعت خدمت شما هستن با اارتباط گرفتن با ما مشگلتان را حل شده بدانید.

لوله بازکنی تضمینی در یزد

لوله بازکنی تضمینی به این معنا میباشد ممکن است بسیاری در این شهر در زمینه لوله بازکنی فعالیت داشته باشد اما باید به شرکت های معتبر اطمینان حاصل فرماید ممکن است که در انجام کار لوله اسیب ببیند طرف ناشی باشد اما لوله بازکن های ما داری اموزش دیده حرفه میباشد که به صدمه دیدن هر لوله چدنی ویا بولیکا بدون هیچ اسیبی مشگل گرفتگی را حل منماین.

دستگاه لوله بازکنی

برای باز کردن تمامی گرفتگی هایی لوله از دستگاه هایی متفاوتی استفاده میشود در زمینه لوله بازکنی تا به امروز از لوله های دو ایچ به بالا تا 25اینچ به متراژ50 متر فنر امده است هر یک از این دستگاه ها یه خاصیتی دارن که طبق نظریه کارشناس تعین میگردد.

 • واتر جت

 • زنراتور برقی

 • مخزن هوا

 • مکنده

 • مواد

ایا شما تا به امروز دچار گرفتگی لوله شده اید اما بیشتر همشریان دچار این مشگل شده اند اما در اولین مرحله که دچار گرفتگی شدهاید باید خونسردی خوتتان را حفظ کنید و مشگلتان را با کارشناسان ما در بیان بگذارید.

لوله بازکنی در20 دقیقه یزد

نوه گرفتگی لوله

گرفتگی هایی لوله بر اثر رفتن زباله ممکن است در شتر گلوی گیر کند و باعث مانع رفتن اب شود و در نتجه اب به بالا میزند و در مواقع موجود است که لوله کشی غیر استاندارد شده است مرور زمان اب دارای اهک میباشد و مدفوع انسان داخل لوله تع نشین میشود و مرور زمان باعث گرفتگی میشود .

رفع بوی بد فاظلاب

ممکن است که بوی بسیاری از شما دچار بوی بد باشید و از این مشگل رنج ببرید اما دلیل ندارد نگران باشید ما مشگل شما را با دستگاه مکنده کلا صفر شویی میگردد و لولتون به حالت اولیه بر میگردد دلیل بوی بد فاظلاب بدین میباشد که شیب دهی لوله شما درست انجام نشده و هر گونه رسوب یا مدفوع داخل لوله موندگار میشود که رسوب اولیه که ایجاد  مشود دچار بو میگردد.

 

گرفتگی لوله توالت فرنکی

گرفتگی لوله توالت فرنگی اغلب با رفت نوار بهداشتی یا رفتن دستما کاغذی رخ میدهد شوتر گلوی خروجی 2اینچ میباشد ممکن است که با یک زباله جزهای ممکن است که گرفتگی ایجاد شود بس در لوله های توالت فرنکی باید رعایت شود بیشتر گرفتگی ها که امروزه رخ میدهد لوله فرنکی میباشد.

لوله بازکنی بدون تعطیلی
پشتیبانه لوله بازکنی 24 ساعته

لوله بازکنی یزد اورژانسی

اگر در عروسی یا جشنی در یزد دچار گرفتگی شدهاید و عجله دارید با تماس به ما ما مثل اورژانس در 20 دقیقه در محل هستیم و با بروز ترین دستگاه  ها در محله یزد در محل حاضر هستیم لوله بازکن های ما در شعبه کاری یزد داری نیم قرن سابقه کار میباشد با تماس به شرکت راگشا مشگلتان حل شده بدانید.

چاه بازکنی در یزد

چاه گرفتگی امری میباشد که ممکن است به هر شخصی رخ دهد اما اگر دچار گرفتگی شدهاید ما خدمت شما هستیم اگر لوله فاظلاب یا حمام دچار گرفتگی شده چاه بازکنی در یزد اولین شرکت در این شرکت هستیم که تاسیس شده است .

روش باز کردن لوله روش خانگی

 • اگر چاهک اشبزخانه تون گرفتگی و به دنبال روش خانگی هستید که مشگلتان را حل کنید باید جوش شرین را با کمی نوشابه مخلوط کرده به داخل لوله برزید با ریختن ورودی لوله را با کهنه بگیرند و بعد از 30 دقیقه دهنه را باز کنید .

 • باز کردن لوله با تلمبه اگر کفشورتون گرفته از تلمبه استفاده کنید در جا هایی دیگه تلمبه جواب نمیدهد فقط برای کفشور ها جواب میدهد .شرایط استفاده تلنبه سریه ان را روی کفشور قرار میدم با تموم زور فشار میدم و ید فع با بالا میکشیم.

 • در گرفتگی های موجود میباشد که لوله به طور کامل نگرفتگی لوله 60 در 40 بازه در این مواقع باید از تایک استفاده شود تا لوله روان شود و گیر که نصف لوله را احاده کرده رد کند.

تصفیه حساب بعد از اتمام کار
تصفیه حساب بعد از اتمام کار

ادامه مطالب لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی در یزد بدون هیچ گونه کثیفی با تخفیفات ویژه اگر برای اولین تماس بگیرد البته لوله بازکنی یزد زیر مجموع شرکت راهگشا میباشد که با بهترین دستگاه هایی بروز انجام میدهد البته زیر قیمت تمامی همکاران میباشد.در مواقع اب بی دلیل از خروجی به بالا میزند در مواقع دلیل اب بالا زدن از بر شدن چاه میباشد باید کارشناس ارسال بشود و زیر نظرش کارشناسی شود.

تخلیه چاه توسط ماشین هها و اکیب ماهر انجام میگردد .ماشین های به دو دسته میشوند ماشین هایی 6 هزار لیتری و ماشین های 12 هزار لیتری که طبق حجم چاه فرستاده میشود روی ماشین دارای اصطلاکی میباشذ که اب یا لجن را میمکد و به داخل مخزنی که سواره شده به ماشین هدایت میگردد .

اصطلاک ماشین تخلیه چاه

ماشین تخلیه چاه دارای 5 نوه اصطلاک میباشد که طبق ارتفاع یا متراژشلنگ خوری استفاده میشود میزان سفتی لجن به طور مثال اگر چاهک شما مدت زیادی بیش بر شده بوده و به لجن تبدیل شده در این زمان از دنده مکنده استفاده میشود که مستقیم گیر بکس ماشین رت درگیر میکند از میان انها قوی ترین میباشد .و اگر لجن دوقاب مانند باشد از بمب یلجن کش 4بر استفاده میشود که دارایی بره میباشد که بمب به داخل چاه میرود بعد از اینکه به برق زده میشود شروع به کار میکند

مراحل تخلیه چاه در یزد

هزینه با نرخ اتحادیه
چاه بازکنی در یزد

اولین کاری که باید در تخلیه چاه باید برداشت از بر شدن چاه مطمن شد که بزنیم بشکافیم بعد لوله گرفته باشد با دستگاه باید تشخیص داده شود مطمنم شویم بعد کارگر هایی برایی باز کردن در چاه مشغول میشون بیمه گذاری شود بعد از این طوقی وگلدانی را در اورده شود که به داخل چا نرزید بعد از اتمام تخلیه چاه مقنی باید برای بازدید چاه به چاه برود که از سالم بودن چاه مطله بود که ریزشی نباشد

ابزار لوله بازکنی

ابزار لوله بازکنی به صورت دو دسته میباشد که ابزار الات خانگی و حرفه اه ای از ابزارالات خانگی فرد برای باز کردن لوله استفاده میکند ولی برای کار هایی سخت با دستگاه هایی حرفه باید سرویسکار توسط شرکت نوین ارسال شود .

هزینه لوله بازکنی یزد

هزینه فنر زنی در این شهر طبق نرخ هایی که توسط پرسنل اتحادیه نعین میگردد اعلام میشود نظریه هزینه فنر زنی طبق متراژفنر و سختی کار ومصرف اصطلاک به شرکت های که زیر نظر اتحادیه هستند اعلام میشود.

لوله بازکنی توالت در یزد

شرکت نوین دارایی دستگاه قوی با دور مونتاژبالا برای رفع گرفتگی استفاده میکنند اگر با رفتن مصالح ساختمانی لوله شما دچار گرفتگی شده است ودیگر همکاران برای رفع گرفتگی اعلام کرده اند نتوانستن ما به شما تضمین میکنیم کهبا دستگاه ژنراتور برقی قدرتی لوله شما را بدون خرابی حل منمایم .

مزیت لوله بازکنی یزد

 • سرویس دهی در 24ساعته

 • مشاوره رایگان

 • سرویس دهی در زمان باور نکردنی

 • زیر نظر نرخ هایی اتحادیه

 • بدون تعطیلی حتی درایام تعطیل

 • 100%درصد تضمینی

 • با امکانات بروز تمام اتومات

 • سرویس دهی تمامی نقاط تهران

 • ارزانتر از همه جا

 • سرویسکاران ماهر کاربلد

 • با رعایت نکات بهداشتی

دلایل گرفتگی در یزد

 • زباله رفتن تع نشین شدن

 • رسوب زدایی لوله

 • غیر استاندارد بودن شیب لوله

 • غیر گردن دستمال کاغذی در شتر گلویی

 • رفتن مو

 • قطر کوچک لوله

 • گررفتگی با رفتن سیمان

 • عدم استفاده از شتر گلویی

 • رفتن وسایل بهداشتی

در آوردن اشیا در یزد

ممکن است که در موقع دوش گرفتن اشیا بارزش از جمله طلا که به داخل چاهک افتاده باشد نگران نباشید شرکت نوین با شماست در صورتی که با این مشگل بر خوردید اب را به صورت کامل ببندید که ممکن است که لوله داریی شتر گلویی نباشد با ریختن آب از زانوی رد شود دیگردستگاه مکنده کار نمی کند پس در اولین اقدام با خونسردی خود را حفظ کرده و با تماس به ما نیرو ی ما در اسره وقت خدمت شما میرسد .

لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی فوری تضمینی در یزد

رفع گرفتگی لوله توالت

بیشترین گرفتگی هایی که در این شهر رخ میدهد توالت میباشد گرفتگی هایی لوله اغلب با رفتن وسایل بهداشتی یا رسوب گیری لوله رخ میدهد که به صورت کاملا ماهرانه مشگل شما را بدون خرابی حل میکند .رسوب گیری اولیه با رسوب گیری با بو دادن ایجاد میشود اگر لوله یتان دچار بو شده سریعا برای حل مشگل اقدام کنید.

لوله بازکنی با نازلترین قیمت

شرکت نوین نسبت به دیگر شرکت ها قیمت پایینی در زمینه لوله بازکنی به شما عزیزان خدمت رسانی میکند از بقیه همکاران قیمت بگیر در آخر از ما قیمت نهایی را بگیرد ارزانتر از همه جا با کیفیت کاری بالا با یک تماس مشتری دایمی ما باشید اگر برای اولین بار هست که دست همکاری با لوله بازکنی یزد میدهید پشیمان نمیشوید.

 

لوله بازکنی با اصطلاک سه نظام در یزد

خب نیاز به یک خدماتلوله بازکنی مطمن و سریع در یزد میگردید.بازدهی بالا اکثریت لوله هایی که در شهر یزد نیاز به قطعه سه نظام دارند در ساختمان هایی قدیمی کهدر بیشتر مواقع در گیر لوله گرفتگی هستند . که ما با شما هستیم

چاه بازکنی یزدباقطعه سه نظام و همچنین توسط فنر فولادی به شمابه صورت24 ساعته خدمت رسانی منماییم که دفع مشگل  لوله های شما به صورتی که اسیب نبیند انجام میدهیم

سه نظام قطعی میباشد که در روی دستگاه با جنس زغالی با تعداد هایی متفاوتی برایی دفع گرفتگی های سخت لوله سیمانی و دفع رسوب زدایی استفاده میشود و در ادامه با ماباشید

در واقع سه نظام یک نوع سری است که به گیربگس موتور فنر زنی توسط یک تمسه وصل می شود و از طریق چند بربرینگ  این سه بخش با اتصال به یکدیگر، با روی کار امدن سه نظام و رد شدن فنر از وسط بربرینگ فنر شروع بع چرخش میکند

 

لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی ارزان یزد

علت رخ دادن گرفتگی لوله ها

گرفتگی هایی لوله در زمان رخ می دهد که زباله و سایل بهداشتی به داخل لوله برود و که در سیفون و یا شتر گلویی گیر مکند و که با گذر زمان رفته رفته مانع روان رفتن اب می شود  حجم زباله های داخل لوله زیاد تر شود و که بعد از گذر مدت روز3باعث انکساد اب  لوله فاضلاب شود. در  این موقع هست که مشتری تازه متوجه میشود که اب بالا میایدو در نتجه لوله به طور کامل میگرد. در حال که مشتری باید در زمان اولیه از ورود هر نوعع زباله ی به لوله پیشگیری میکر د که زباله به داخل لوله نرود .

رفع گرفتگی لوله با دستگاه برقی ژنراتور در یزد

این دستگاه بیشترین استفاده در رفع گرفتگی یزد استفاده میشود این دستگاه از قطعه به نام سه نظام تقویی و تسمه سواره شده است لوله بازکن هایی حرفه برای اغلب باز کردن لوله ها در یزد این دستگاهیی که توسط مهندسین خدماتی ایرانی ابه کار شده است که کار ما را برایی حل مشگل شما کرده است در پاینن سواری قطعات گیربکس سواره شده است که با متصل شدند با تسمه دستگاه را بکار میندازد

لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی تضمینی یزد

 

روش کار لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی یزد با زیر پر گرفتن متخصصین باسابقه و حرفه با قیمت منصفانه به سراسر یزد اماده به خدمت است.

اصلی ترین روش کاری ما بدین میباشد که علاوه باید انجام دادن کار با کیفیت با یدرضایت مشتری را هم در همراه داشته باشد و البته از این روش شرکت نوین در یزد سود بسیاری برده هست که درشرایطی کار فرما از سرویسکاران راضی هست و از شون کارت ویزت دریافت میکند و به سایر بستگان خود پخش میکند که این روش مشتری مداری هست .

لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی شبانه روزی در یزد

لوله بازکنی آشپزخانه یزد

اکثریت گرفتگی اشپزخانه که رخ می دهد به دلیل رفتن چربیجات و رسوبات میباشد که با موندگار شدن در لوله باعث می شود که رسوبات رفته رفته شدت بگیرد که با گذر زمان مبنی لوزنه هایی لوله کوچک می شود و در نتجه اب بعد از کور شدن لوله از زیر سینگ به بیرون میرزد برایی اینکه کثیفی زیادی به منزل را نگیرد فوری به ما اطلاع دهید .

لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی تضمینی یزد

لوله بازکنی مطمعن در یزد

لوله بازکنی در یزد از مشاغلی می باشد که بسیاری در این زمینه فعلیت دارند کدام یک از شرکت های مطمعن و به ان شعاری که در محتوا در مطالب می اورند عمل می کنند شرکت هایی هایی لوه بازکنی که دارایی کد ایسک می باشند از مدارک بالایی برخورداند که می توان گفت تنها تعدادی کمی در سطح ایران داری مهارتی این کد می باشند شما می توانید به انن اعتماد کنید و مشگلتان را با انها در میان بگذارید زیرا که تمامی تکنسین هایی انها اموزش دیده و در انجام کار کوشا و بدون اسیب رساند به عایق بندی لوله مشگلتان را حل می کنند.

 

لوله بازکنی در تمام نقاط و حومه یزد

اگر به دنبال لوله بازکنی منطقه خودتتان هستید به جایی خوبی امده اید شرکت ما تمامی نقاط یزد از شمال تا جنوب و حومه را پوشش می دهد اگر در هر منطقه از هر نقطه قرار دارید ما در ان نقطقه همیار شما هستیم برایی اینکه همشریان از از پرسنل و سرعت کاریمان و کیفیت کاریمان رضایت داشته باشند ما از تمامی نظرات تمکیا هستیم و از بهترین اکیب و ابزار الات نوین برای برطرف کردن مشگلتان استفاده می کنیم .

لوله بازکنی یزد
لوله بازکنی تضمینی یزد

شکایت مشتریان از برچسب در دیوار هایی منزل

بسیاری از همکاران که از تکنولوژی بروز خبر ندارند از چسباندن برچسب به دیوار امور خود را میگذارند ولی این را نمی داند که بسیاریی از همشریان خوبان در این شهر از کار انها خسته شده اند چنین می باشد که حق با مشتری می باشد زیرا که نمایی ساختمان را خراب کرده و مشتری از کندن انها از دیوار رنج می برد و نکته بسیار مهمی که ما در ان تاکید داریم چنین می باشد بسیاری از ان همکاران ما بدون دریافت اجازه نامه و دریافت کسب کار شروع به خدمه کرده اند پس اگر به مشگل تاسیساتی خوردید سرچ در گوگل دنبال فرد مورد نظر باشید به انها اعتماد نکنید ممکن است که از شما کلاهبرداری کنند در ادامه با ما باشید .

چاه بازکنی با زمانت 1ساله

تکنسین هایی ما برایی اینکه خیال مشتری بعد از انجام کار مطمعن و اسوده باشد با ارایه فاکتور و رونوشت در برگه به توضیحاتی و مهر و فاکتور معتبر لوله باز شده را تا به 1 سال به هر شرایطی اگر به طور دوباره  رخ دهد تا به 1 سال به عهده شرکت راهگشا می باشد و در سیتم ثبت شده است با تماس می توانید به صورت رایگان از ما در خواست نیرو کنید .

 

تخلیه چاه با چی دستگاهی انجام میگیردد ؟

در تخلیه چاه فاظلاب پمپ و مکنده هایی متفاوتی می باشد که طبق نظریه کار شناس ارسال شده تشخیص داده از ان استفاده می شود که ما یکی از پمپ ها را نام برده و توضیح خوایم داد .

پمپ چهار پر لجن کش :این پمپ از سرعت بالا و قدرتی برخوردارد است که برایی لجن هایی سفت استفاده می شود و با برق سه فاز کار می کنند که به ارتفاع منفی 25 متر را به اسانی میزنند در لبه هایی پایینه دارای 4 پره می باشد که با نشست در ته چاه کلا لجن سفت شده را پدر کرده و به ماشین هدایت می کنند .

تخلیه چاه یزد
تخلیه چاه یزد

شماره لوله بازکنی یزد

اگر با سرچ شماره لوله بازکنی یزد به دنبال لوله بازکنی یا تکنسینی برایی باز کردن لولیتان هستید فقط کافیست به سایت راهگشا مراجعه کنید و به شماره درج شده در پاین صفحه یا با 09199245080 تماس حاصل فرماید ما از تمامی زمینه ها از جمله با کیفیت دستگاه ها و ماهر بودن لوله بازکن ها از همه مهم تر سرعت سرویس دهی از همکاران خود برتری داریم .

شعار های دورغین برای جلب دید مشتری

بسیاری از شرکت هایی لوله بازکنی به انچه در محتوایی خود بر رو نوشته می اورمد عمل نمی کنند به طور مثال تضمینی یا 45 درصد تخیف نوشته اند تمامی ان دروغ می باشد اما ما یعنی مدیریت به انچه بر محتو.ا اورده می شود عمل می ش.د و البته الویت کاری ما رضایت مشتری می باشد .

برایی از بین بردن بو نامطلوب فاظلاب یا از بین بردن چربیجات لوله کافیست به 5 عد تخم مرغ را با مایع جرم گیر مخلوط کرده و در داخل چاهکی که دچار بو گیری شده است خالی کنید با این کار بو از بین رفته و شما دیگر کنار مهمان هایی که منزل شما می ایند شرمنده نخواهید شد و دیگر برایی برطرف کردن مشگلتان نیازی به ما نیست و مشگلتان را بدون پرداخت هزینه حل می کنید .

شلنگ تخلیه چاه

شلنگ تخلیه چاه باید به صورت سالم بدون هیچ گونه سوراخی باشد زیرا که اگر دچار سراخی یا پوسیدگی شود دچار کثیف کردن منازل کار فرما میگردد شرایط طراحی شدن این شلنگ از لایی هایی ظرفی عایق بندی شده است که از نظر شکلی همانند شلنگ اتش نشانی می باشد و سایز قطر ان اندازه لوله 6 می باشد .

تکنسین با اخلاق

تکنسینی موفق می باشد که در اول کار و اتمام کار مشتری از ان رضایت کافی داشته باشد که زیر مجمع اصلی ان برخورد با مشتری خوش اخلاق بودن با مشتری می باشد تکنسین با مشتری با اخلاق باشد مشتری دایمی شرکت می شود که دیگر نیاز به تبلغ نیستم با مشتری هایی جلب شده شروع به کار می کنیم .

شرکت راهگشا به اندازه 50 سرویس کار با تجربه در خود جلب کرده است که تمامی تقاط یزد و حومه را پوشش می دهد تمامی انها متهد به کار و با سابقه درخشانی شروع بکار کرده اند

لوله بازکنی  نوین محلاتی که در یزد پوشش میدهیم

آزادشهر – خضرآباد – خ كارتن سازي – شحنه (حدفاصل: بلوار آزادگان و خيابان معراج)خيرآباد- عيش آباد- استاديوم ورزشي شهيد نصيري(حدفاصل:خيابان معراج، بلوارآزادگان تا ميدان ابوالفضل،بلوارجانباز،جاده تفت)شهرك رزمندگان- قاسم آباد- شن وماسه شفيعي و راه آهن(حدفاصل: جاده تفت، بلوار كوثر، بلوار دانشجو، بلوار پروفسورحسابي)پانزده خرداد ـ كوي سيلو ـ كوي فيضيه ـ كوي اساتيد ـ صفائيه ،كوي بنياد، اراضي دخمه (حد فاصل بلوار پروفسور حسابي، بلوار دانشجو، ، تيمسار فلاحي، بلوار شهيدان اشرف ،جوادالائمه،گلستان ، مهرآوران، طرح كوثر، فجر فرهنگيان، اراضي طوبي ، بلوار جهاد ، بلوار پاسداران، شهرداری حمیدیا، آپارتمان هاي پشت صدا و سيما، اراضي طوبي نجف آباد و رحمت آباد  ، انتقال خون و كل اراضي اطراف بلوار شهيد دشتي و ميدان تره بار قديم، آپارتمان هاي مهر گل نرگس ، تأمين اجتماعي ، بلوار مدرس حدفاصل شهداي محراب تا پارك بزرگ شهر،اكرم آباد – اكرميه،حسین آباد ریسمانی مهدي آباد – شهرك امام علي – شهرك امام حسين – مسكن و شهرسازي- كوي اباذر ،مكتب امام (حد فاصل: بلوار مدرس، كاشاني ، حد فاصل شهداي محراب ، خيابان چمران) نعيم آباد و اكبر آباد (حد فاصل: بلوار دانشجو ، شهيد بهشتي، منتظرقائم بلوار بسيج،بلوار شهيد عاصي زادهو بلوار موسي ابن جعفر، كاشاني )خواجه خضر ، گازرگاه ، يعقوبي ، مالمير ، آبشور، پارك شهر،دهم فرودين، امام خميني، بلوار دهه فجر حدفاصل ميدان صاحب الزمان تا پارك دانشجو ،مريم آباد، حسن آباد مشير  ،خيابان امام خميني از چهارراه فضاي سبز به سمت خلدبرين چهارمنار- دولت آباد- خ مصلي- لب خندق- كوشكنو- فهادان- فضاي سبز- باغ گندم- شيخداد- كشتارگاه سابق-سيدالشهداء (حد فاصل: خيابان امام خميني ، شهيدرجائي، بلوار دولت آباد ، بلوار نواب صفوي ) شامل محدوده : سيدصحرا – نصرآباد – كسنويه – محمودآباد – مناطق اطراف بلوار طوس ( حد فاصل: بلوار نواب صفوي، بلوار دولت آباد، خيابان مطهري  ، بلوار جمهوري ، بلوار طوس به سمت شمال)شامل محدوده : مناطق اهرستان ، جهانفر، چاه قبله  (حد فاصل: بلوار كوثر، بلوار جانباز، بلوار آزادگان، بلوار 17 شهريور، بلوار پاكنژاد، بلوار باهنر) شامل محدوده : خرمشاد – سردوراه – كوچه بيوك – پشت باغ، كوچه حنا (حد فاصل : بلوار منتظرقائم – بلوار بهشتي – بلوار باهنر – بلوار پاكنژاد – بلوار 22 بهمن – خ شهيد رجائي – خ دهم فروردين )مناطق: امامشهر، سوانح سوختگي، پارك غدير، بيمارستان افشار (حد فاصل بلوار 22 بهمن ، بلوار 17 شهريور ، بلوار آزادگان ، بلوار امام حسين ،خيابان وكيل ،بلوار جمهوري اسلامي ،خيابان شهید مطهری)مناطق اطراف بلوار جمهوري تا دروازه قرآن  (حد فاصل بلوار امام حسين، خ وكيل، بلوار طوس به سمت شمال)منطقه شاهديه (ابرندآباد، نصرآباد، گردفرامرز)   شهر زارچ منطقه قاسم نقي – دهنو – سيدميرزا – محمدآباد – فهرج

 

لوله بازکنی یزد ارزانتر از همه دارنده جواز رسمی از اتحادیه در 7 روز هفته خدمت شما هستند

10 فکری در “لوله بازکنی یزد

 1. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  سلام عرض شد خدمت اقای جعفری ممنون از خدمات پیشرفته و کاملتون شرکت شما کارش معر کس

 2. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  با سلام درو د بر شما عزیزان که زحمت کش هستید با خوب ترین سرویس کار به داد ما و مردم میرسد خسته نباشید

 3. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  سلام ممنونم ازتون سرویسکاری که فرستاده بودین برامون و سرویس کار تا جایی که میتونست نزاشت کثیف کاری صورت بگیره ممنونم با تشکر

 4. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  سلام اقا کارتون ماهر بود سریع و تمیز انجام شد ممنون از کارتون و کار کنانتون

 5. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  سلام اقا لوله ظرف شویی ما بوی بدی میده چیکار کنیم این بوی بد رفع بشه با تشکر

 6. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  سلام اقای جعفری کارتون حرف نداشت ممنون هستم از خدمات بی نظیرتون من هر موقع با شرکت شما تماس گرفتم و نتیجه خوبی دیدم و تا الان از شما راضی بودم تشکر از لطف شما

 7. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  من شماره شما را از سایت برداشتم و انجام کارتون را دیدم خسته نباشید

 8. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  برای گرفتگی لوله سینک ظرفشویی میتونیم از فنر دستی استفاده کنیم

 9. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  درود و تشکر خدمت اقای جعفری یه دونه اقای جعفری بدون مشکل گرفتگی فرنگی را همکارانتون باز کردند و رفتند ممنونم

 10. admin نویسنده نوشتهپاسخ

  اقاسلام میتونید به ما کمک کنید لوله ما سیمان ریخت اب نریختیم الان خشک شده دیگه اب پایین نمیره میشه اینو کاری کرد چطوری بازش کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *