باز کردن لوله با فشار آب و اکسیژن
سپتامبر 9, 2019
پاک کردن لکه های روی کاشی
سپتامبر 14, 2019

راهکار های از بین بردن رفع نم  و رطوبت

از بین بردن رفع نم و رطوبت: پس از اتفاقی که باعث خسارت آب در خانه شما می شود، نه تنها کفها تحت تأثیر قرار می گیرند ، بلکه غالباً دیوارها نیز قرار دارند. بنابراین ، ضروری است بدانید که چگونه دیوارهای مرطوب را خشک کنید — یا بلافاصله با یک شرکت ترمیم تماس بگیرید. خشک شدن سریع خطر آسیب ساختاری را کاهش داده و از رشد قالب جلوگیری می کند.

 

از بین بردن رفع نم و رطوبت

از بین بردن رفع نم و رطوبت

درک چگونگی اشباع آب جلوی چربی

قبل از یادگیری چگونگی خشک کردن دیوار پس از آسیب در آب ، در اینجا به بررسی چگونگی اشباع شدن دیواره آب می پردازیم. آبی که از سطح زمین وارد اتاق می شود ، کف و کف را پوشش می دهد. بعداً به دلیل عمل مویرگی در مواد متخلخل ، دیوار را “حصار زده” می کند. میزان این حرکت بستگی به ساخت دیوار ، میزان آب و ارتفاع آب بر روی دیواره دیوار دارد. Drywall یک ماده جاذب است که از هر دو طرف حاوی گچ و کاغذ مانند مقوا است. Drywall می تواند تا ۳۰ اینچ آب فشرده کند!

آب در دو طرف دیوار وجود خواهد داشت. با این حال ، اغلب به دلیل محدود بودن تبخیر در آن طرف قسمت جلکی ، در قسمت داخلی بالاتر است. در حالی که گهگاه آسیب به آب دیده می شود ، در مواقع دیگر ، دیوار نشانه هایی از این رطوبت را نشان نمی دهد.

نحوه خشک کردن دیوار پس از آسیب آب:

برای شروع ، تصمیم بگیرید که خودتان این مشکل را برطرف کنید یا با یک شرکت حرفه ای تماس بگیرید. اگر نمی دانید چگونه دیوارهای مرطوب را خشک کنید یا آسیب زیاد باشد ، به اولی توصیه می کنیم. گاهی اوقات ، آسیب آب آشکار است ، اما بیشتر اوقات ، پنهان است ، و افرادی که در زمینه ترمیم آسیب های آب آموزش دیده اند ، ممکن است آن را از دست ندهند.

در اینجا نحوه خشک کردن دیوار های خیس شده آورده شده است:

اگر یک لوله پشت سر هم منجر به نفوذ آب شد ، منبع آب را خاموش کنید. برای رفع لوله شکسته قبل از هرگونه خشک شدن ، یک لوله کش استخدام کنید. خشک کردن را با باز کردن پنجره ها و درها تسریع کنید. از فن ها برای جابجایی هوا در اطراف دیوارهای مرطوب استفاده کنید. رطوبت گیرها می توانند به از بین بردن رطوبت هوا ، که به طور غیرمستقیم آن را از دیواره ها نیز خارج می کند ، کمک کنند. برای سرعت بخشیدن به تبخیر ، قالب و تخته های پایه را جدا کرده و از ورود رطوبت در پشت آنها جلوگیری کنید. قالب را در مکان خشک و ایمن نگهداری کنید تا از آسیب دیدن آن جلوگیری شود.

همچنین اشیاء آویخته شده روی دیوار مانند نقاشی ها و پرتره ها را جدا کنید. تصویر زمینه را در صورت داشتن آن حذف کنید. این صبر و حوصله را می طلبد ، اما مهم است زیرا کاغذ دیواری “مهر” را تشکیل می دهد که رطوبت را در دیوار نگه می دارد. راه حل های حذف تصویر زمینه ، که چسب را حل می کنند ، در فروشگاه سخت افزار شما موجود است. برای ضایعات کاغذ دیواری که یکبار منتشر شد ، به ۳ چاقوی پهن ۳ “-۶” نیز نیاز خواهید داشت.

نکته:

۱- توجه داشته باشید که خشک کردن کامل دیوارها به زمان نیاز دارد.

بنابراین تا زمانی که دیوارها خشک نشوند ، اصلاح را عجله نکنید.

۲- یک رطوبت سنج می تواند به شما در اطمینان خاطر کمک کند.

۳- پس از خشک شدن کامل، می توانید روند کار را معکوس کرده و اتاق خود را مجدداً پالایش کنید.

۴- قبل از نصب دوباره موارد حذف شده را برای هرگونه رطوبت و رشد قالب بررسی کنید.

۵- خشک کردن سریع و صحیح دیوارهای مرطوب بسیار مهم است.

۶- اگر نمی توانید بلافاصله دیوارهای خود را خشک کنید، اجازه ندهید که مشکل منتظر بمانید.

۷- با یک متخصص اصلاح آب در تماس بگیرید و از تخصص ، تجربه و تجهیزات آنها استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*