گرفتگی سینک ظرفشویی

امروزه اکثر سینک های ظرفشویی با توجه به اینکه به این شکل می باشند:

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

گرفتگی لوله یکی از قسمت های دیگر می تواند باعث گرفتگی لوله طرف دیگر شود.

شما می توانید از محلول لوله بازکنی به طور موقت استفاده نموده و مانع از گرفتگی آن شوید و ولی در دراز مدت شما باید از ریختن مواد غذایی و روغن و چربی به داخل طرفشویی پرهیز نمایید تا لوله و سینک دچار گرفتگی نشود . اصولا گرفتگی از این نوع در سینک های ظرفشویی به راحتی بر طرف می شود و نیاز به کار خاصی نمی باشد. شما میتوانید از محلول مایع لوله بازکن برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی استفاده نموده و یا محفظه های داخل سینک و لوله های سینک را باز نموده و عامل گرفتگی را بر طرف نمایید و یا لوله سینک را در صورتی که از بین رفته و کارایی سابق را ندارد تعویض نمایید.

پینشهاد ما به شما در ابتدا استفاده از محلول لوله بازکنی قوی می باشد که آن را به آرامی در داخل لوله سینک ریخته و چند دقیقه صبر نمایید و سپس با فشار اب زیاد اقدام به پاکسازی سینک نموده تا از باز شدن لوله سینک اطمینان حاصل نمایید. چنانچه بعد از انجام موارد ذکر شده همچنان مشمشکل گرفتگی لوله و سینک ظرفشویی شما پا برجا می باشد می توانید با همکاران ما با شماره ۰۹۱۲۶۴۲۳۷۵۴ تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت و بدون از دست رفتن زمان در محل مورد نظر نسبت به رفع گرفتگی و حل مشکل شما اقدام نماییم.

لوله بازکنی

باز کردن سینک ظرفشویی با مایع لوله بازکنیبازکردن سینک ظرفشوییبازکردن سینک ظرفشویی با محلول لوله بازکنیبازکردن لوله ظرفشوییتخلیه چاهتخلیه چاه تهرانرفع گرفتگی سینک ظرفشوییلوله بازکنیلوله بازکنی تهرانمحلول لوله بازکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*