باز کردن لوله با فشار آب و اکسیژن

باز کردن لوله با فشار آب و اکسیژن (کمپرس هوا )

 

باز کردن لوله

باز کردن لوله

باز کردن لوله:

واتر جت یا کمپرس آب پاک کننده های پیشرفته  هستند. جت هیدرو یک شیلنگ فشار قوی است که نازل های خاصی به یک انتهای آن وصل شده است. شیلنگ به ماشینی وصل شده است که فشار آب را در چنین مواقعی چندین برابر اضافه می کند که تخلیه آن بدون وقفه می باشد. یک جت هیدرولیک می تواند تقریباً هر چیزی را که در زیر لوله قرار دارد ، از جمله چربی ، روغن ، مو و ساخت عمومی ایجاد کند. این می تواند ریشه های درخت را شکسته و آنها را نیز پاک کند.جت های آبی از طریق لوله های شما جریان قدرتمندی از آب را با فشار خارج  می کنند. فشاری که ایجاد می شود باعث از بین بردن  انسداد و گرفتگی  لوله ها شده  و باعث می شود تا آب بتواند بار دیگر جریان یابد. این روش برای لوله های شما بسیار مناسب  است ، اگرچه در مقابل گرفتگی های که حالت جامد دارند مؤثر نیست. اگرچه می توانید این کار را به تنهایی  انجام دهید ، اما  بهتر است این کار را به یک لوله بازکنی حرفه ای واگذار کنید که تجربه لازم برای انجام درست کار را داشته باشد.

بازکردن لوله با فشار هوا ( کمپرس هوا )

اگر سینک یا لوله های شما گرفته باشد، یک کمپرسور هوا یک ابزار مفید برای پاک کردن مشکل است. کمپرسور هوا به یک پریز برق ۲۲۰ ولت وصل می شود و فشار را اعمال می کند که می تواند برای از بین بردن گرفتگی استفاده کند.

نحوه استفاده از کمپرسو هوا برای باز کردن لوله

۱− خالی کردن آب

ابتدا سینک و لوله را از وجود آب پاک کنید تا قسمت تخلیه و کف شور مشخص باشد و بتوان از کمپرسور استفاده کرد.

۲−هوا را درون تخلیه رها کنید

در مرحله بعد ، ماشه را بر روی گره فشار دهید تا هوا به داخل تخلیه رها شود. در صورت لزوم مته را به اطراف حرکت دهید. در بیشتر موارد ،فشار هوا به مدت سه تا پنج دقیقه فشار کافی برای پاکسازی گرفتگی ایجاد می کند.بعد از گذشت چند دقیقه کمپرسور را خاموش کرده و  آب را باز کنید تا ببینید تخلیه پاک است یا خیر. اگر گرفتگی هنوز وجود دارد ، این روند را تا زمانی که با موفقیت برداشته شود تکرار کنید. هنگامی که تخلیه کاملاً واضح باشد ، درپوش را در آن قرار دهید و کل سینک ظرفشویی را با آب پر کنید ، سپس دریچه را برای شستشوی لوله ها جدا کنید. این کار را دو تا سه بار دیگر انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که گرفتگی کاملاً از بین رفته است.

بهترین راهکارها هنگام استفاده از کمپرسور هوا

هنگام استفاده از کمپرسور هوا، نکات ایمنی زیر را در نظر داشته باشید:

هرگز هوا را از کمپرسور استنشاق نکنید.

زیرا می تواند حاوی مواد شیمیایی و ناخالصی هایی باشد که ممکن است روی سلامتی شما تأثیر بگذارد.

دستگاه را پایین بیاورید و در هنگام نیاز به تعمیر آن را تحت فشار قرار دهید.

از کمپرسورهایی که برای استفاده در فضای باز در فضای باز یا برعکس استفاده نمی شود، استفاده نکنید.

دستورالعمل های سازنده را مرور کرده و در طول کار دستگاه ها آنها را دنبال کنید.

همیشه قبل از انتشار هوای تحت فشار، شیلنگ یا ابزاری را به کمپرسور وصل کنید.

این از آسیب دیدگی افراد و تجهیزات جلوگیری می کند.

 

لوله بازکنی

ارزانترین لوله بازکنی تهرانتخلیه چاهتخلیه چاه تهرانتخلیه چاه تهران مرکزیتخلیه چاه غرب تهرانشماره لوله بازکنیلوله بازکنیلوله بازکنی ارزانلوله بازکنی پاسدارانلوله بازکنی پونکلوله بازکنی پیروزیلوله بازکنی تهرانلوله بازکنی شمال تهرانلوله بازکنی شهرانلوله بازکنی غرب تهرانلوله بازکنی فرمانیهلوله بازکنی منصفلوله بازکنی ولنجكمحلول فاضلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*