دلایل گرفتگی لوله
آگوست 14, 2019
علت بوی بد فاضلاب
آگوست 17, 2019

شماره سرویس کار لوله بازکنی

برای انجام کارهای مربوط به لوله بازکنی باید دقت نمود که با افراد با تجربه و مورد اعتماد تماس گرفت که هیچگونه موارد حاشیه ای نداشته باشند قبل از تماس باید مطمئن شد که چگونه باید این کار را انجام دهید و سرویس کار با تجربه و مورد اعتماد را جهت انجام چنین مواردی چه از روی بیلیبورد های تبلیغاتی و چه از از سایت ها و شبکه های اجتماعی برداشت.

شماره سرویس کار لوله بازکنی

شماره سرویس کار لوله بازکنی

برای انجام این کارها مهمترین و اصلی ترین مورد با تجربه بودن و همچنین داشتن مجوز فعالیت می باشد . ما به شما توصیه میکنیم قبل از تماس و اینکه اجازه ورود به کسانیکه منزل شما مراجعه می کنند حتما از اصلت کاری انها اطمینان حاصل کنید تا  با مشکلات کاری و مسائل دیگر مواجه نشوید . چون هر سرویس کار بی تجربه ای میتواند خسارات سنگینی به بار آورده و شما را با مشکلات جدی مواجه سازد.

شماره سرویس کار لوله بازکنی:

شماره سرویس کار هر منطقه از شهر تهران به شرح ذیل می باشد:

شمال تهران    ۰۹۱۹۱۹۹۸۰۴۰

غرب تهران       ۴۴۲۹۸۸۱۰

شرق تهران     ۰۹۱۲۵۷۷۴۱۵۳

جنوب تهران     ۵۵۷۳۵۶۹۵ 

مرکز تهران     ۸۸۶۴۱۲۴۰ 

بسته به منطقه زندگی خود با این شماره ها تماس بگیرید و مشکلات مربوط به لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، رفع بوی بد فاضلاب ، رفع نم ساختمان ، تشخیص ترکیدگی لوله ، حفر چاه آب و فاضلاب ، تشخیص محل دقیق چاه ، خارج کردن اجسام از جمله طلا گوشی و سایر وسائل که ممکن است در داخل لوله و یا کاسه دستشویی افتاده باشند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*