شماره سرویس کار لوله بازکنی
آگوست 16, 2019
بهترین و راحترین روش باز کردن لوله
آگوست 27, 2019

علت بوی بد فاضلاب می تواند ناشی از دلایل و عوامل مختلفی باشد شبکه‌‌ای وسیع از لوله‌ها وجود دارد که مواد زائد را حذف کرده و پاکی دستشویی را حفظ می‌کند.

ممکن است نشتی در بسیاری از لوله‌ها وجود داشته باشد که موجب پخش شدن بوی گاز فاضلاب درون خانه شود.

 

 بوی بد فاضلاب

بوی بد فاضلاب

علت بوی بد فاضلاب:

گاهی اوقات، لوله خروجی (که در پشت بام و یا بالای خانه یافت می‌شود) به خاطر آشغال‌هایی که به مرور زمان در آن جمع می‌شوند، گرفته و مسدود می‌شود. این امر لوله‌ خروجی را مسدود کرده و از به دام افتادن گاز جلوگیری خواهد کرد و باعث خواهد شد که آن به بیرون نفوذ کند. شما بهتر است در این موارد نسبت به جلوگیری از ورود مواد اضافی و تفاله به داخل لوله با قرار دادن توری مناسب در مقابل لوله نسبت به جلوگیری از پدید آمدن ایبن مشکل جلوگیری کنید. یکی دیگر از دلایلی که میتواند باعث بروز بوی بد فاضلاب گردد.

مواردی که میتوانید از بوی بد فاضلاب جلوگیری کنید:

آب با سرکه و جوش شیرین

  • همانطور که می‌بینید، این روشی مقرون به صرفه و ساده برای خلاص شدن از بوی بد ناشی از فاضلاب آشپزخانه تان است. همچنین می‌توانید از این کار برای بوی زننده حمام و توالت استفاده کنید.

نمک، یخ، لیمو

  • تکه‌های یخ را به اطراف ریخته و نمک را به داخل لوله فاضلاب بریزید.
  • هرچقدر نیاز است تکرار کنید و در نهایت مقداری پوست لیمو را اضافه تا بوی مرکبات بدهد.
علت بوی بد فاضلاب

علت بوی بد فاضلاب

علت بوی بد فاضلاب

علت بوی بد فاضلاب

روش حرفه ای و نهایی

در این موارد که با روش های مختلف نتیجه نگرفته اید می توانید با لوله کش و یا همکاران سرویس کار ما که تخصص در این زمینه دارند ( لوله بازکنی وتخلیه چاه ) تماس گرفته و در خواست نمایید که در محل حاضر شوند. همکاران ما پس از مراجعه میتوانند با ردیابی و \یدا کردن انواع نشتی و گرفتگی مواد در داخل لوله و یا نهایتا با ردیاب های گاز الکترونیکی نسبت به رفع مشکل شما اقدام نمایند.

برای رفع این مشکل همه روزه شبانه روزی با شماره ۰۹۱۲۵۷۷۴۱۵۳ و نسبت به حل مشکل خود اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*