لوله بازکنی سنندج

امتیاز دهی شما افتخار ماست

لوله بازکنی سنندج

لوله بازکنی سنندج با امکانات بروز در این شهر میباشد.  که با در زیر نظر گرفتن بهترین لوله بازکن ها در این شهر به صورت 24 ساعته در تمامی ایام هفته اماده خدمت به شما عزیزان هستیم اگر با مشگل گرفتگی لوله در هر منطقه از این شهر شده اید با تماس شما سرویسکار ما در عرض نیم ساعت در محل حاضر میباشد

لوله بازکنی ارزان

اگر با مشگل گرفته لوله مواجعه شدهاید و به دنبال ارازانتر لوله بازکنی هستید ما زیر قیمت تمامی همکاران خدمات به شما ارایه میدهیم .هزینه هایی ما طبق نرخ های که اتحادیه تعین کرده میباشد و کارشناسان اتحادیه هزینه لوله بازکنی در سندج را طبق متراژفنر و سختی کار تعین منمایند.

لوله بازکنی سندج
لوله بازکنی ارزان در سنندج

چرا شرکت نوین در سنندج

شرکت نوین در اولین شرکت ها در این شهر سنندج میباشد که دارای تمامی سرویکاران در تمامی زمینه های تاسیساتی خدمت رسانی میکند و البته اگر برای اولین بار هست که با شرکت نوین اشنا شده اید از تخفیف 45%درصدی ما استفاده کنید .کاری که انجام شده تا به یک سال گارانتی میشود

لوله بازکنی سریع در سنندج

در مواقع وجود دارد که گرفتگی لوله در عروسی ها یا در جشن ها رخ میدهد و شما دنبال سریعترین چاه بازکنی در منطیتان هستید من به شما اطمینان حاصل میدهم که با تماس شما سرویسکار های شرکت نوین در عرض 40 دقیقه کار شما را حل متنماید ارسال نیرو در 20 دقیقه از شعبه کاری نزدیک به شما انجام میگردد. در تمامی نقاط سنندج شعبه کاری نوین میباشد

خدمات فنی شرکت نوین

 • لوله بازکنی
 • تخلیه چاه
 • تشخیص ترکیدگی
 • حفاری چاه
 • لوله کشی سرد و گرم

دستگاه های لوله بازکنی

دستگاه ژنراتور برقی:امروز برای رفع گرفتگی در اکثر شهر های ایران از این نوه دستگاه ها استفاده میشود . این دستگاه ساخت کشور المان میباشد که از دبی به کشور و صادر مشود مهندسان جوری این دستگاه را طرحی نمدن که داخل دستگاه از بربرینگ و سه نظام ذغالی تشگیل شده است که رد شدن فنر از لابه لایی سه نظام های و مشار دادن دسته دستگاه فنر اماده به کار میشود .

دستگاه لوله بازکنی
دستگاه ژنراتور برقی

 

واتر جت:واتر چت در لوله هایی که ورودی بدون شتر گلویی دارن راهی ازاد میباشد و البته قطر لوله بالا تر از 15 میباشد برای رفع گرفتگی استفاده میب شود . واتر جت همانند تانکر اب داری مخزن ابی میباش که با رفتن سر شلنگ رو شن کردن واتر جت فشار اب گیر لوله رد میکنند.

دستگاه واتر جت
رفع گرفتگی لوله در سنندج

تراکم هوا:در گرفتگی های لوله که فنر به صورت انحراف میرود که تعداد خروجی لوله زیاد است که وقتی از ورودی ها با دستگاه ژنراتور فنر میزنیک فنر به صورت انحراف میرود در این حالت باید خروجی های را کیب کرد و با سری شلینگ را از دیواره لوله داخل لوله رد کرده و مخزن را که کامل شد دکمه تخلیه را میزنیم.نکات مهم در هنگام انجام کار باید دهانه خروجی ها محکم بسته باشد.

چاه بازکنی سندج
تراکم هوا

لوله بازکنی شبانه روزی

مشگل گرفتگی ممکن است که در زمان غیر ممکنی در شب در ساعاتی بامدادی رخ دهد در این صورت شما به دنبال شرکت شبانه روزی میگردد و به صورت شبانه روزی در هر ساعتی که به مشگل خوردید می توانید از تجربیات ما استفاده نماید . ما در شیفیت صبح و شب در خدمت شما هستیم.

سر الماسه

سر الماسه ابزاری میباشد که در سر فنر بسته میشود که برای باز کردن لوله هایی که مصالح ساختمانی رفع استفاده میشود سر الماسه داری برهای میباشد که دور تا دور لوله رو باسازی که کرده و لوله را به حالت اولیه بر میگرداند.

لوله بازکنی شبانه روزی
لوله بازکنی شبانه روزی در سنندج

چاه بازکنی سراسر سنندج

اگر در هر کجایی سنندج در هر نقطه از سنندج دچار مشگا تاسیساتی شدهاید کفیست که با ما در ارتباط باشد شرکت نوین لوله دارای 7 شعبه کاری در سنندج میباشد که از نزدیک ترین شعبه یمان به منطقه شما نیرو ارسال میشود.

ادامه مطالب لوله بازکنی

اگر به دنبال ارزانترین و مجهزترین لوله بازکنی در سندج میگرید شرکت نوین در این شهر به شما معرفی میکنم که دارای لوله بازکن های ماهر و کار بلد مشگل شما را به صورت کاملا تضمینی رفع می نماید و کار انجام شده را تا به یک سال گارانتی مینماید .

تجهیزات کامل لوله بازکنی

شرکت نوین داری تجهزات بروز روز میباشد که بسیاری از دستگاه هایی که در ایران میباشد در شعیه کاری سندج موجود میباشد که برای رفع و اسوده بودن همشریان عزیز نهایت تلاش را کرده نهایت خدمت را به شما عرضه نماید.

مرحل لوله بازکنی خانگی

اگر چه با مشگل گرفتگی لوله مواجعه شدهاید و به صورت جزه ای میباشد دیگر نیاز به ارسال سرویسکار نیست با استفاده از مطالبی که دردست شما قرار میدهیم شما می توانید مشگلتان را حل کنید

 1. با استفاده از جوش شرین و اب جوش امده مخلوطش میکنم و به اندازه کافی داخل لوله اشبزخانه میریزیم و بعد از نیم ساعت دهنه لوله را باز کرده و امتحانش میکنم.
 2. لوله بازکنی با استفده از تلمبه دستی که بیشتر در گرفتگی هایی کفشور استفده میکنیم که زبونه تلمبه را روی کفشور میزاریم و به سمت باین فشار میدهیم و به سرعت به سمت با میکشیم اگر مشگلش جزه ای باشد مشگل حل میشود.
 3. ممکن است که لوله به طور نیمه گرفته باشد با بالا رفتن حجم بالا لوله بیگیرد اما بعد از کذشت ساعات تع نشین شود و رد شود در شنین حالات باید از تاید استفاده شود .تاید را با اب جوش به داخل چاهک هدایت میکنیم بعد دقایقی اب را استفاده میکنم .

 

 

اگر چه دید با این روش ها مشگلتان حل نشد می توانید از مشاورین ما در خواست کمک حاصل فرماید تمامی مشاورات رایگان میباشد.

لوله بازکنی سندندج
لوله بازکنی سریع در سنندج

فنر زنی در سنندج

فنرزنی در سندج توسط شرکت نوین یکی از موفق ترین شرکت ها در این شهر میباشد که ما به شما عزیزان توسعه مینیم که اگر دچار گرفتگی لوله شده اید در هر لحاض ما از بقیه برتریم از نظر کیفیت کار ارزان بودن و .با یک تماس مشتری دائمی ما باشید در حومه شهر سنندج به مشگل خوردید به بیرون شهر هم سرویس دهی منمایم .

باید چه چیز هایی را رعایت کنیم دچار گرفتگی نشویم؟

بیشتر گرفتگی های لوله به دلیل رعایت نکردن فرد میباشد بعد از نیم متر لوله بهش شتر گلویی وصل میشود که رفتن زباله یا هر چیز در اشبزخانه ها سیزیجات بدلیل عدم شیب نا کافی وقتی که زیباله یا سبزسجاتی داخل لوله میرور مشتقیم به چاهک وصل نمی شود باید مشیری را سبری کند و اگر در این مسیر شیب کافی نباشد زباله ها در این موندگار میشود در نتجه باعث بالا زدن اب میگردد.

کدام جنس لوله برای لوله کشی خوب میباشد؟

در لوله کشی ساختمانی در نظام مهندسی تا به امروز سه نوه لوله برای لوله کشی اب فاظلاب امده است که امروزه بیشترین استفاده در ساختمان های مسکونی از لوله هایی بلاستیکی استفاده موشو که در لوله کشی های مجتمع مقدار انتشاب اب بیشتر میباشد ار لوله هایی بوش وت استفاده میشود به دلیل اینکه زخامت و اصتحکامی بیشتری دارد.

دلیل گرفتگی توالت فرنگی؟

ممکن است هست که هر یک از شما دچار مشگل لوله گرفتگی توالت فرنگی شده باشید اما دلیل ان که چرا این مشگل بیش امده است رعایت نکردن خود کس میباشد گلویی بو گیر توالت فرنکی 1.2 اینچ میباشد که با رفتم زباله کوچک از جمله دستمال گاغذی ممکن است که شما را به دردسر بیندازد با رعایت کردن به مشگلی نمی خورید.

لوله بازکنی حومه سندج

اگر چه شما در حومه شهر سنندج هستید دچار مشگل فنی شده اید شرکت نوین تا 30 کیلومتری حومه شهر را که بیمه تعلق میگرد بوشیش میدهد .لوله بازکنی در حومه سننج یکی دیگر از خصوصیات این شرکت میباشد دیگر شرکت ها به بیرون از شهر سرویس دهی نمی کنند.اما ما با شما عزیزان هستیم.

فنر ضد عفونی شده

ممکن است که لوله اشبزخانه شما گرفته باشد که شما نیاز به دستگاه و فنر ضد عفونی شده میگردید ما فنر هایی لوله بازکنی برای باز کردن اشبزخانه تا 1روز داخل اب الک قوی میماند تا تمامی میکروب ها و بیماری ها از بین برود .این باعث جلو گیزی بیماری ها میشود .

لوله بازکنی سندج
لوله بازکنی تمام نقاط سنندج

هزینه لوله بازکنی سنندج

هزینه هایی لوله بازکنی در سنندج به دلیل اینکه شرکت نوین لوله دارای جواز رسمی از اتحادیه لوله بازکنی میباشد طبق نرخ هایی که اتحادیه تعین نموده است اعلام هزینه مینماید.هزینه هایی لوله بازکنی در سندج طبق کارشناسان اتحادیه انجام میشود که طبق نوه فنر و البته نوه کار مشخص میشود.

فنر زنی  تضمینی

شما به دنبال فنرزنی تضمینی هستید ما خدمت شما هستیم ما کار را به صورت 99%درصد تضمینی انجام میدهیم بدون صدمه دیدن لوله یتان مشگلتان را حل منماید بعد از تمام شدن کار و اطمینان حاصل شدنه لوله یتان سرویسکار خدمت شما فاکتور زسمی ارای میدهد  در صورتی که دو باره به مشگل خوردید می توانید از خدمت گارانتی ما استفاده نمایئ

تخلیه چاه در سندج

تخلیه چاه با ماشین هایی بزرگ و کوچک با دستگاهایی بروزی انجام میگردد.در صورت مطمن بودن از بر بودن چاه می تواند از ما درخواست ماشین برای تخلیه چاه ارسال نماید .در صورتی که از بر بودن چاه مطمن نیستید به مشاورین ما تماس بگیرید و از تجربیات گارشناسان استفاده نمایید .

لوله بازکنی بدون کثیفی

در زمینه لوله بازکنی اولین چیزی که باید در الویت کار خود قرار داد رعایت کردن اصول بهداشتی میباشد که اگر ایت اصول کاری رعایت شود رضایت مشتر ی را در دنبال دارد .لوله بازکن های شرکت نوین سنندج درانجام کار که از مدیزیت نوین اعلام شده است باید کار در حد توان بدون کثیفی و خرابی انجام گردد . در صورت نداشتن ماکس و دستکش می توانید شکایت خود را به مدیر ابلغ بفرماید.

لوله بازکنی ارزان در سنندج
لوله بازکنی بدون کثیفی در سنندج

 

سه نظام

سه قطعی پمپ شده روی دستگاه میباشد که اندازه آن اندازه حبه هایی قند میباشد که در دستگاه هایی مختلف تعداد هایی متناوبی دارد به طور مثال در دستگاه هایی 4پایه تعدادسه نظام ها 6 عدد میباشد .سه نظام ها روی  دستگاه برایی تقویتی کار گذشته شده است که در لوله های سخت که متراژفنر بالایی30متر میباشد روی کار میاید که چرخش فنر را قدرتی و چند برابر میکند.

لوله بازکنی منصف

امروزه باید هوایی همدیگر را از لحاظ داشته باشیم ممکن است که شما دچار گرفتگی لوله شده اید و به اندازه کافی برای رفع گرفتگی هزینه ندارید شرکت نوین برای اینکه شهروندان در این شرایط شرمنده خانواده نشوند به شما فرصت می دهد که بعد از انجام کار تا یک ماه هزینه را اوکی کرده و تصویه نماید.

 

لوله بازکنی سنندج
لوله بازکنی ارزان سنندج

لوله بازکنی تضمینی سنندج

اگر شما با لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است است که به دلیل قدیمی بودن لوله هایی ساختمان از فنر زدن حراس دارین نگران نباشید نیرو هایی ما درایی سابقه در خشان میباشن به طوری که من به شما همشهریان عزیز تضمین میکنم که در انجام کار با هر مشگلی برخورید شرکت نوین لوله تمامی مشگلات را بر عهده میگرد.و پس از انجام کار تا یک سال لوله که رفع مشگل شده میباشد گارانتی میگردد.

در اوردن اشیا در سنندج

در مواقعی که فردی در حال دوش گرفتن میباشد که اشیا بارزش از گردن یا گوش واره افتاده و به داخل چاهک میرود در این لحاظ باید یی نفس عمق و خونسردی خود را به صورت کامل حفظ کنید و با تماس به ما متخصص برایی شما ارسال میشود و با ابزار الاتی که شرکت نوین در دست متخصصان لوله بازکنی قرار داده چنگاک و دوربین سر متته ای در عرض نیم ساعت هر چیزی باشد در اورده خدمت شما میدهد.ولی بعد از افتادن اشیا نکاتی که باید رعایت شود تمامی اب را به طور کامل بسته شود.

 

دلایل گرفتگی حمام

شما باید شنیده باشد که اگر هر کار که غیر استاندارد باشد در ادامه با مشگل مواجعه خواهید شد مبحث ما گرفتگی حمام میباشد لوله کشی باید با شیب دهی و زانو دهی استاندارد و مهندسی اجرا شود .اغلب دلایل که گرفتگی رخ میدهد به هم دلیل میباشد که مو داخل لوله چاهک رفته و داخل لوله موندگار میشود لابه لای مو روی هم امده رفته رفته مانع رفتن اب میشود و در نتجه لوله کور شده و اب بالا میزند.

چاه بازکنی سنندج
لوله بازکنی بازکنی تمام نقاط سنندج

مراحل اولیه گرفتگی

 • بوی بد فاظلاب
 • کم شدن سرعت تخلیه شدن اب
 • سیاه شدن اب در شتر گلویی
 • بالا پایین امدن اب در شتر گلویی
 • نشتی اب به طبقه پاین

اگر با هر یک از این نکات نام برده شده روبه رو شدید بدانید لوله شما در حال گرفتگی میباشد برای حل گرفتگی سریعا اقدام کنید.

خدمات چاه بازکنی سنندج چیست؟

ممکن است که شمایی که وارد سایت شرکت لوله بازکنی سنندج دچار گرفتگی لوله فاظلاب شده باشید پس با تماس شما در هر ساعت روز خدمت شما هستیم.

ما در تلاش هستیم که برای اسودگی حال شما  عزیزان و کمک به هزینه هایی شهروندان کرمانی، با استفاده از نظریه هایی کارشناسان مطالب را در سایت نوشته میشود که شما با مطالعه مطالب می توانید از ابزار الات تمام اتمات و قدرتی خدمت شماییم.

خدمات چاه بازکنی در سنندج که از مشاغل فعالی در این شهر است  که هزینه  بسیاری را تعالق می شود. برای نمونه می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • خارج کردن انواع اشیاءبا دستگاه اهنربای که به طور تضمینی در سنندج
 • تشخیص ترکیدگی لوله در سنندج
 • رفع گرفتگی و بر طرف کردن مشکلات انواع لوله ها در سنندج
 • از بین بردن رسوبات لوله و جرم گیری لوله های فاظلاب
 • رفع گرفتگی لوله هایی نظیر ناودان، کفشور آشپزخانه، حمام، توالت و پاسیو
 • استفاده از انواع مختلف دستگاه های لوله بازکنی در سنندج
 • استفاده از دستگاه های بروز و دیگر دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و قدرتی نظیر فنرهای سر الماسی .سرمته…
 لوله بازکنی سنندج
لوله بازکنی سنندج

 

مناطق پوشش دهی در سنندج

لوله بازکنی در تمام نقاط و مناطق نام برده پل بند (نظام‌آباد)، چهارباغ، تازآباد، سرتپوله، آغه‌زمان (آقازمان)، قطارچیان، قلعه چهارلان، میدان اقبال، پادگان، اکباتان، عباس‌آباد، مردوخ، شالمان، تختی، بهاران، پاسدرارا(6 بهمن)، کلکه جار، جار نصرالله‌خان، مبارک‌آباد، جورآباد بالا و پایین تقتان شریف‌آباد بردشت، گریاشان، گلشن، پیرمحمد و بهارمست، فرجه، حاجی‌آباد، چم حاجی نسه، تپه شیخ محمد باقر، گردی گرول، غفور (زورآباد پیشین)، تقتقان، کانی کوزله، کمربندی، شهدا (فرح) و عباس‌آباد اشاره کرد. از شهرک‌های جدید این شهر:شهرک 5آذر. شهرک معلم. شهرک مولوی در هر یک از این مناطق دچار گرفتاری کیپ شدنه لوله شدهاید می توانید از شرکت نوین کمک بگیرد

لوله بازکنی فنر زنی

در نیایی امروزه در شهر سنندج برایی باز کردن بسیاری لوله از دستگاه فنرزنی برقی استفاده می شود که دارایی موتور الکتریکی قدرتی میباشد که در انجام بسیار ی گرفتگی سیمانی و سخت از این دستگاه مونتاژاستفاده میشود دستگاه لوله بازکنی برقی دارایی قطعات ببرینک و شات تقویتی سواره شده است و از کیربگس موتوری تشگیل شده است که بعد از وارد کردن به بازار ایران کار ما را در زمینه چاه بازکنی اسان کرده است که بدون صدمه دیدن لوله با کیفیت بالا گرفتگی را توسط فنر زن هایی ماهر شرکت نوین انجام گردد.

چاه بازکنی سنندج
لوله بازکنی شبانه روزی در سنندج

نشتی اب لوله فاظلاب

ممکن است که شما در طبقه همکف سکونت کنید و برایی رفع گرفتگی فنر زده باشید که فنر لوله را زخمی کند و با گذزر زمان باعث رفتن اب به خاک شود این عمل باغث می شود که به طور کامل دیواره ها را به پایین بکشد و خسارت مالی و جانی را در پی دارد .

لوله کشی فاظلاب

لوله کشبی به دو صورت می باشد درون کار و بیرون کار لوله کشی از شغلهایی میباشد که باید طرف لوله کش دارایی سابقه باشد که بعد ها دچار مشگل نشود بهترین جنس لوله که برایی اپارتمان ها باید استفاده کنید لوله پلیکا هست که کار ما را اسان کرده است .

لوله بازکنی سنندج
لوله بازکنی شبانه روزی سنندج

لوله بازکنی با تخفیفات45 درصدی

اگر شما برایی اولین بار می باشد که با شرکت نوین در شخهر سنندج در به همکاری دادین بدانید می توانید از تخفیفات 45 درصدی ما استفاده کنید .این ویژگی ما بسیاری از شما همشریان عزیز را رضایت را جلب کرده است .

لوله بازکنی با دیلر

در شرایطی لوله گرفتگی رخ می دهد که طرف مقابل تقریبا نیمه تاسیساتی است که برایی باز کردن لوله با فنر دستی متصل به سر دیلیر ور میرود به دلیل اینکه دیلر دارای ی دنده جلو میباشد اگر از دنده چپ گرد  استفاده کنیم باز می شود و اگر سختی کار بالا باشد باعث گیر کردن فنر می شود پس بهتر است خودتان اگر تجربه کاری ندارید تلاش نکنید که خودتان را مشگل بیندازید کافیست با تماس به ما با هزینه کم و بالا ترین کیفیت کاری مشگلتان را رفع شده بدانید.

لوله بازکنی سنندج
لوله بازکنی سنندج

علت زود پر شدن چاه فاظلاب

ممکن است که چاه فاظلاب به طوری سریع بعد از تخلیه پر شود این مشگل باعث پریشانی ذهن شما میگردد اصلی ترین دلیل ان این میباشد که با استفاده کردن با طول مدت زیاد چاه قدیمی محسوب می شود که رفته رفته لوزنه هایی اب دهی به اطراف بسته می شود و در نتجه چاهک همانند مخزن سیمانی هست که با اب مصرفی سریع پر می شود .اگر چاه شما پر شده دهنه چاه را بعد از تخلیه نبیند باید چاه بازبینی شود که چاه ممکن است که نیاز به کف تراشی باشد .

تخلیه چاه سنندج
لوله بازکنی سنندج ارزان

دلایل رضایت مشتری

شرکت نوین رضایت مشتری را در الویت قرار داده است .رضایت مشتری باعث افزایش تعداد مشتری ها می شود .ما برایی راحتی و مطمن شدن خیال مشتری از بروز ترین دستگاه ایران و با داشتن 30 سرویسکار ماهر و کاربلد به تمامی نقاط سنندج سشرویس دهی می کنند .هزینه های ما نسبت به مابقیه همکاران پاین می باشد.

لوله بازکنی سننج
لوله بازکنی ارزان سنندج

انتخاب شرکت معتبر لوله بازکنی

اگر شما در گوگل لوله بازکنی سرچ کنید شماره هایی بسیاری در سطح اینرنت می توانید ببیند اما به کدام شرکت از همه لحاظ کارمان را بسپارید .اول از همه باید از داشتن جواز رسمی تاسیساتس شرکت مطمن شد که در صورت صدمه دیدن لوله دستتان به جای بند باشد ما در این شهر اولین شرکتی بوده که از اتحادیه اهنگران جواز رسمی دریافت کرده است .

اتمام مطالب

امید واریم که از این مطالب نهایت استفاده را برده باشید و در صورت نیاز به لوله بازکنی در سندج با تماس شما ما در 30 دقیقه در محل حاضر هستیم و اگر به مشاوره نیاز داشتید تمامی مشاوره ها رایگان میباشد.

لوله بازکنی یزد

لوله بازکنی تبریز

لوله بازکنی همدان

34 فکری در “لوله بازکنی سنندج

 1. عماد پاسخ

  توضیحات در مورد لوله باز کنی شرکت نوین بسیار کامل بود اینجوری ادم میدونه اگر قرار است چه کار های انجام بدهید با تشکر

 2. جمشید پاسخ

  سلام و خسته نباشید هزینه خدمات لوله باز کنی نوین فوری بخواد بیاد چقدر میشه

  • admin نویسنده نوشتهپاسخ

   با سلام هزینه هایی لوله بازکنی در سنندج طبق هزینه هایی اتحادیه میباشد

 3. شمسی پاسخ

  واقعا کیفیت و سرعت مجموعه شما عالیه لوله باز کن هاتون بسیار با تجربه هستن و کارشون را خوب انجام میدن
  با تشکر

 4. اکبری پاسخ

  سلام لوله حموم گرفته محلول لوله باز کن هم دو تا ریختم انگار نه انگار جواب نداده .
  بعد وقتی ان نظرهای خوبی که به شرکت نوین داده شده بود عالیه.
  ببخشید با چه قیمت میتونید لوله حمام ما را باز کنید با تشکر

 5. روشنی پاسخ

  سلام بزرگوار
  وقتی طبقات بالا اب را باز میکنن از لوله کفشور اشپز خانه ما بالا میزنه لوله گرفتگی داره دیگه درسته
  انجام لوله باز کنی اشپز خانه چقدر میشه

 6. عباسی فرد پاسخ

  بسیار عالی ازتون خیلی ممنونم این شرکت نوین سنندج حرف نداره با تشکر

 7. کیانی پاسخ

  سلام خسته نباشید میگم اگر لوله ای فنر بخوره و بعد از یک یا دو روز دوباره بگیره مشکل از لوله هستش یا فنر زنی ممنون میشم راهنماییمون کنین چون شما کارتون حرفه ای ازتون راهنمایی خواستم

 8. کامیاب پاسخ

  سلام اقای جعفری پاسخگویی عالی و سریع فرستادن سرویس دهی به موقع و کار کردن سرویس دهی عالی بود و با هزینه مناسبی کارتون را انجام دادین خیلی متشکرم

 9. محرمی پاسخ

  هزینه مناسب و تخفیف عالی
  رسیدن سرویس دهی به 15 دقیقه ای و انجام دادن کارش بدون کثیف کااری
  ممنونم اقای جعفری

 10. محرمی پاسخ

  هزینه مناسب و تخفیف عالی
  رسیدن سرویس دهی به 15 دقیقه ای و انجام دادن کارش بدون کثیف کااری
  ممنونم

 11. leyla پاسخ

  سلام وقت بخیر ممنون از شرکتون که با ارزان ترین قیمت مشگلومون رو حل کردین تشکر

  • admin نویسنده نوشتهپاسخ

   بله شرکت راهگشا نسبت به بقیه همکاران با هزینه کم ارایه سرویس می کند

 12. Ali پاسخ

  دورود و خسته نباشید پرسنل های شما خیلی با ادب هستن البته شبانه زحمت کشیدن اومدن مشگل مارا حلی کردن ممنون

 13. somaye پاسخ

  گرفتگی لوله ی ما با لایروبی کامل باز شد با رضایت کامل راضی ممنون از آقای مهندس جعفری

 14. Poya پاسخ

  تشکر از زحماتی که برای لوله بازکنی کشیدین واقعا کارتون عالیه راضی بودم تشکر

 15. mina پاسخ

  کارتون عالیه بدونه کثیفی حلش شد واقعاً حرف نداره کارتون ارزان قیمت بدونه کنده کاری حل شد تشکر از مهندس جعفری و سرویس کار با ادب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *