نحوه نصب توالت فرنگی

آیا توالت شما ترک خورده یا آسیب دیده است؟ آیا فرزند شما چیزی را مسدود کرده است؟

آیا به دنبال به روزرسانی امکانات منزل خود هستید؟

دلایل زیادی برای نصب توالت وجود دارد و بسیاری از مالکان خانه برای انجام کار خود با یک لوله کش و یا افرادی که کارهای لوله بازکنی تماس می گیرند. با این حال ، اگر فنی کار هستید و به این فکر کنید که این مورد را خودتان امتحان کنید و هزینه خود را پس انداز کنید. نصب توالت فرنگی یک کار  عالی  است ، و زمان اتمام کار حس خوبی به شما خواهیم داد تا بتوانید آن را تجربه کنید. در ابتدای کار شما میتوانید مخزن را الان وصل کنید و یا در انتهای کار آن را اضافه کنید٫ که ترجیح آن به خود شما بستگی دارد.

بیشتر سازندگان توالت فرنگی پیچ های آن را نیز قرار می دهند.ولی متاسفانه بعضی از سازندگان این را انجام نمی دهند که باید خودتان آن را تهیه کنید. همه چیز را دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید درست است و مراقب باشید پیچ ها  را بیش از حد سفت نکنید ، که باعث می شود پرسلن شکسته شود.

مرحله ۱: فلنج را آماده کنید

پس از برداشتن توالت قدیمی ، واشر و لاستیک  قدیمی را  دور بیندازید. واشر را بررسی کنید و در صورت ترک خوردگی یا آسیب دیدن ، نسبت به تعویض و یا تهیه آن اقدام کنید.

مرحله ۲: پیچ و مهره نگهدارنده مخزن

استفاده از پیچ و مهره کمد تنظیم خود راه است زیرا آنها نیاز به ضربه محکم و ناگهانی و یا قطع طول اضافی پیچ را برطرف می کنند. این پیچ و مهره ها دارای یک قلاب سفید هستند که با رسیدن مهره سوزنی ،  میخ را به داخل لنگر لنگر سوار می کند.

پیچ و مهره کمد را از هر طرف بکشید و واشرهای قفل را به سمت پایین فلنج بچرخانید.

مرحله ۳: حلقه موم را قرار دهید

می توانید حلقه موم را مستقیماً روی فلنج یا قسمت زیر توالت قرار دهید. ما می خواهیم آن را بر روی فلنج قرار دهیم زیرا هیچ فرصتی وجود ندارد که وقتی توالت را بر روی آن قرار دادیم ، آن را اصلاح کنیم و یا جا ب جا کنیم.

اگر فلنج شما کمی کم نشسته است ، از حلقه مومی با طول بلند استفاده کنید.

مرحله ۴: توالت را تنظیم کنید

توالت را روی فلنج جابجا کنید و سوراخ ها را با پیچ و مهره های بالا بکشید.

هنگامی که در جای خود قرار گرفت ، محکم توالت را به  کف فشار دهید.

مرحله ۵: واشر ها را اضافه کنید

واشرهای نایلونی و واشرهای معمولی را روی پیچ ها بچسبانید و مهره ها را با هم محکم کنید.

مرحله ۶: توالت را مسطح کنید

توالت را از نظر سطح جلو به پشت و یک طرف در کنار آن بررسی کنید.

اگر  سنگ ها به جلو و عقب نمی رود ، توالت را با پنجه یا واشر ضدزنگ تیز کنیدمی توانید پرده توالت پلاستیکی خریداری کنید.

مرحله ۷: بستن لوله آب

بیشتر توالت ها یک اتصال دارند و در عکس مشاهده میکنید که  شامل واشر لاستیکی است که نیاز به پیچیدن نوار تفلون در هنگام بستن دارد تا بستن لوله را با اعتماد کامل نسبت به نشتی و سایر موضوعات انجام دهیم.

 

مرحله ۸: بستن سیفون

هنگامی که همه چیز متصل است ، شیر منبع تغذیه را باز کنید و بگذارید مخزن پر شود. نشتی را بررسی کنید و شیر  را طوری تنظیم کنید که آب از خط پر شود.

 

 

 

تخلیه چاهلوله بازکنی

آموزش نصب توالت فرنگیارزان ترین لوله بازکنی تهرانارزانترین لوله بازکنی تهراناموزش بستن توالت فرنگیتخلیه چاهتخلیه چاه تهران مرکزیتخلیه چاه شرق تهرانتعرفه لوله بازکنلوله بازکنیلوله بازکنی تهرانلوله بازکنی جنوب تهرانلوله بازکنی سریعلوله بازکنی شرق تهرانلوله بازکنی فرمانیهلوله بازکنی منصفمحلول فاضلابنحوه بستن توالت فرنگینحوه نصب توالت فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*