چه زمانی باید تخلیه چاه فاضلاب انجام شود؟

تخلیه چاه فاضلاب تهران

تخلیه چاه فاضلاب تهران و انجام کار

در تخلیه چاه فاضلاب و …. از تانکر های با حجم بزرگ و از پمپ های لجن کش خیلی قوی و حتی برای تمیز کاری از ساکشن یا همان مکنده نیز استفاده می گردد:

کارشناسان تهران لوله تخلیه چاه  بعد از بازدید که متوجه پر بودن فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه باشد شروع به انجام کار کرده، ابتدا شیلنگ قطور (دارای استحکام بالا ، تحمل فشار و پایداری در حین انجام کار) را  به ته چاه فرستاده و و دیگر سر آن را نیز به تانکر و دستگاه مکنده اتصال می دهند. اقدامی که همراه با فرستادن شیلنگ به چاه صورت می گیرد نیاز به رسیدن به ته چاه نیست و حتماً باید دقت شود نیاز به رسیدن و یا چسبیدن به ته چاه نیست که باعث مشکلات گرفتگی لوله و آسیب به دستگاه شود چرا که گل و لای باعث آسیب دیدگی به مکنده می شود.

از تجهیزات پیشرفته ای که در گروه تهران لوله مورد استفاده قرار می گیرد مانند دستگاه مکش به ترتیبی است که تخلیه کامل فاضلاب تا زمانی که چاه بصورت کامل از فضولات ، لجن و چربی ها پاک گردد به کار خود ادامه می دهد.

تخلیه چاه غرب تهران

چه زمانی باید تخلیه چاه فاضلاب انجام شود؟

در ساختمان ها و بناهایی که چاه های فاضلابی از سیستم لوله های مخصوص که به داخل آن انتقال داده می شود ، درب چاه از سطح زمین دارای فاصله است تشخیص پر شدن فضلاب کار را سخت میکند دشوار است چرا که تفاوت مشهودی بین گرفتگی باز کردن و تخلیه فاضلاب و پر شدن آن وجود ندارد. بارها دیده شده و پیش آماده که با یک اشتباه و یک تشخیص نادرست هزینه های زیادی به کارفرما وارد آماده است.

تقاضامندیم با گروه های و فنی کاران کاربلد تماس گرفته شود . شاید این کار و این تشخیص در ظاهر خیلی آسان و قابل رویت باشد ولیکن تشخیص اشتباه و اقدام کردن دارای هزینه های غیرقابل پیش بینی خواهد بود. در انجام تخلیه چاه و اقدام یافتن درب چاه ، تخلیه آن وحتی چگونگی باز کردن آن از کارهای حساس و نیازمند یک فنی کار و سرویسکار با تجربه است. رفع بوی بد فاضلاب

رعایت نکات بهداشتی در تخلیه چاه فاضلاب

برای حل این مشکل و برطرف شدن شک بین گرفتگی لوله یا تخلیه چاه نیازمند مراجعه به فنی کار و کارشناس این موضوع را دارید. در این امر نیز نگران نباشید تیم کارشناسان و فنی کاران تهران لوله با یک تماس در تمام ساعات شبانه روز و در اسرع وقت در کنارتان هستند. نکته دیگری که قابل اهمیت در تخلیه چاه فاضلاب است استفاده از دستگاه مکنده ای که این عمل را انجام می دهد،  نیاز به برق ماشین برای قدرت بیشتر تخلیه را دارد. گروه ما در تهران لوله با استفاده از ماشین و تجهیزات با قدرت بالا و کادر مطمئن جوابگوی شما در تمامی مراحل کار تخلیه چاه، لوله بازکنی ، رفع بوی بد، رفع گرفتگی لوله باکسازی و لایه روبی چاه می باشند.

لوله بازکنی غرب تهران

 

 

تخلیه چاه

تخلیه چاه فاصلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*