شماره اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران
آگوست 2, 2019
محلول لوله بازکنی
آگوست 9, 2019

بازکردن لوله با فنر

دستگاههای لوله بازکن و فنر لوله بازکن وسیله مفیدی برای بازکردن گرفتگی و انسداد لوله‌های فاضلاب می‌باشد با استفاده از دستگاه های فنر لوله بازکن به راحتی می‌توان اقدام به بازکردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب نمود دستگاههای فنر لوله بازکن برقی که به آن ژنراتور لوله بازکن فنری نیز گفته می‌شود وسیله ای برای باز کردن گرفتگی مجاری و لوله‌های فاضلاب خانگی و شهری می باشد انواع دستگاه های لوله بازکن و فنر لوله بازکن سامل دستگاه های تمام اتومات و نیمه اتومات و ساده تقسیم می شوند٫

لوله بازکنی با فنر الماس

جنس فنر الماس همانطور که از اسم آن پیداست بسیار مقاوم بوده و قادر به جرم گیری انواع و اقسام مواد در داخل لوله می باشد.برای اینکه بتوان بهترین روش اجرای کار را از ان برداشت کرد بهتر می باشد که از این نوع فنر استفاده شود و میتوان گفت مرغوبترین ومقاومترین نوع فنر این نوع فنر می باشد.

لوله بازکنی با کمپرس هوا

در این روش با استفاده از مخزن هوا یا همران کمپرس هوا اقدام به برطرف کردن گرفتگی لوله و پاک کردن جرم های داخل لوله و سایر موادی که باعث کرفتگی لوله شده اند می شود. که معمولا در مواردی که گرفتگی ها با فنر قابل انجام نباشد صورت می گیرد. که معمولا هر لوله بازکنی از این دستگاه ها در اختیار دارد و در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

شما بهتر است در این موارد با شماره ۰۹۱۲۵۷۷۴۱۵۳ تماس گرفته و مشکل خود را عنوان نموده و یا پیامک نمایید تا بلافاصله با شما تماس بگیریم.

منصفترین و تمیزترین لوله بازکنی در تهران را ازما بخواهید آشنا به تمام مناطق چهارگانه شهر تهران و حومه

باز کردن انواع لوله حمام و فاضلاب

در آوردن انواع وسائل از جمله گوشی طلا و جواهرات از داخل لوله و کاسه توالت

بدون هرگونه حاشیه و قابل اعتماد فقط کافیست تماس بگیرید و با اعلام رضایت ما را خشنود کنید٫

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*