محلول لوله بازکنی
آگوست 9, 2019
دلایل گرفتگی لوله
آگوست 14, 2019
Rate this post

هنگام گرفتگی لوله چکار باید کرد؟

در هنگام گرفتگی لوله سعی کنید به هیچ عنوان کاری نکنید که اوضاع بدتر شود.در این مواقع معمولا با باز کردن جریان آب و هر گونه کاری که باعث شود اوضاع را بدتر کند باعث بیشتر شدن خسارت به منزل و یا محل مورد نظر خود خواهید شد.

پس در هنگام گرفتگی لوله هر قسمت از فاضلاب و یا مکان مورد نظری که در آن هستید سعی کنید فعلا از سیستم فاضلاب استفاده نکنید و با یک تکنسین لوله بازکنی و کسی که تجربه دارد تماس بگیرید.

در این مواقع به دلیل این که ممکن است گرفتگی لوله باعث بالا آمدن سطح آب به داخل واحد و یا محل مورد نظر شده و مشکل شما را دو چدان کنید که میتواند باعث ایجاد نم در دیوار ها و چنانچه در واحد های آپارتمانی سکونت دارید باعث ایجاد نم به طبقات پایین نموده که واقعا مشکل شما زیادتر و همچنین خساراتی به مراتب بیشتر به بار خواهد آورد . توصیه ما به شما این است که در این مواقع به هیچ عنوان دست به کار اضافی نزنید و مشکل را بیشتر نکنید.

همچنین یکی از مواردی که مهم می باشد این است که برای جلوگیری از صدمات بشتر و خسارات احتمالی در واحد خود حتی الامکان هنگان خروج از منزل به مدت طولانی فلکه اصلی آب را ببندید تا مطمئن شوید چنانچه مشکلی هم در سیستم آبرسانی و لوله کشی آب وجود دارد هنگامی که در منزل نیستید باعث بروز خسارات شدیدتر نگردیده و شما را به دردسر نیندازد.

در نتیجه در این مواقع شما میتوانید برای اطمینان از اینکه مشکلی برای واحد و یا محل مورد نظر شما به وجود نیامده باشد. با شماره  09125774153 تماس گرفته و یا با ارسال پیامک درخواست تماس نمایید تا در سریعترین زمان با شما تماس بگیریم.

هر کس در زمینه ای تخصص دارد جهت جلوگیری از بروز صدامت وخسارات احتمالی و جدی به خود و دیگران به این فکر کنید که با چه کسی تماس میگیرید. همکاران و سرویسکاران ما دارای تجربه چنیدین ساله در این زمینه بوده و به شما اطمینان خاطر می دهیم که مشکلتان با هزینه ای منصفانه و کاری بهترو به نحوی حسن به پایان خواهید رسید.

 

 

دیدگاه ها بسته شده است