لوله بازکنی

تهران لوله را بهتر بشناسید

با بیش از چند سال تجربه درخشان، ما ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه اختصاصی برای املاک تجاری و مسکونی در شهر تهران. اگر شما به دنبال هر گونه خدمات لوله بازکنی، ترمیم و تعمیر لوله هستید پیشنهاد ما این است با شماره شرکت تماس بگیرید. ما براساس نرخ اتحادیه و یکسری معیار هزینه نهایی را برآورد می کنیم و می توانید این قیمت هارو با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.  

  • لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران
  • تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله با دستگاه
  • باز کردن لوله با دستگاه، فنر و پمپ تراکم هوا
  • رفع بوی بد چاه و فاضلاب توالت
  • لوله کشی استاندارد املاک مسکونی و تجاری
image

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای، مقرون به صرفه و ما همیشه
صندلی مان را ترک میکنیم

ما در لوله بازکنی حرفه ای هستیم

 لوله بازکنی درحین سادگی بسیار پیچیده و حساس می باشد و  نیازمند تجربه و باید توسط نیروهای متخصص انجام شود. بدون شک نداشتن تجربه لازم، لوله بازکنی با هرنوع ابزاری کاری بسیار خطرناک خواهد بود. همچنین فرد آموزش ندیده نمی‌تواند گرفتگی لوله فاضلاب را به‌طور کامل رفع کند. لازمه انجام کار صحیح بعد از آموزش ، همراهی با یک سرویس‌کار  با تجربه در تاسیسات است. تا فوت و فن‌های آن را در آموزش کار با دستگاه و فنر زنی لوله به‌ طور عملی یاد بگیرد. درگذشته که بازکردن لوله فاضلاب با فنر برقی وجود نداشت، جهت رفع گرفتگی لوله محل گرفتگی کنده کاری می شد. که کاری زمان بر و با هزینه بالا بود. اما امروزه چاه بازکنی با فنر برقی انجام می‌شود.

90%

لوله بازکنی و تعمیرات

98%

تشخیص ترکیدگی و رفع نشت لوله

87%

سایر خدمات لوله بازکنی

حقایق و ارقام ما

شما می توانید لوله بازکنی ما و کیفیت و حرفه ای بودن کار ما اعتماد کنید.

10سال تجربه
10کارشناس لوله بازکنی
5تعداد دستگاه پیشرفته
800مشتری راضی

به مشتریان خوشحال ما بپیوندید

شما می توانید جزو مشتریان دائمی ما شوید ما بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کنیم. بدون کیثف کاری و رعایت اصول بهداشتی